Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Scheffler pakt leiding op Masters, negatief record Woods

Golfer Scheffler pakt leiding op Masters, negatief record Woods

AUGUSTA (ANP/RTR) - Golflegende Tiger Woods heeft een dag na het breken van een record bij de Masters in Augusta gezorgd voor een persoonlijk negatief record. Niet eerder noteerde de 48-jarige Amerikaan op een majortoernooi zo'n slechte ronde als zaterdag, van 82 slagen (tien boven par). Woods hoopte nog mee te doen om de titel, maar die hoop is nu vervlogen.

Vijftienvoudig majorwinnaar Woods oogde vermoeid na de 23 holes van vrijdag, toen hij voor de 24e keer op rij de 'cut' haalde in Augusta en zich plaatste voor de twee slotdagen van het toernooi. Dat lukte geen enkele andere golfer eerder. "Ik sloeg de bal gewoon op alle plekken waarvan ik weet dat ik ze niet moet slaan", zei Woods zaterdag echter na zijn teleurstellende derde ronde, de slechtste van het veld.

Zijn landgenoot Scottie Scheffler greep in de voorlaatste ronde de leiding. Hij kwam tot 71 slagen (één onder par) en liet daarmee zijn landgenoten Max Homa en Bryson DeChambeau achter zich. Schefflers totaal is nu 209 (zeven onder par). De Amerikaan Collin Morikawa staat met één slag meer tweede, na een goede derde ronde van 69 slagen.

Meer uit Sport

Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

14 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

14 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

16 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

18 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

19 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

21 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

1 dag geleden