Golfer Scheffler pakt leiding op Masters, negatief record Woods
AUGUSTA (ANP/RTR) - Golflegende Tiger Woods heeft een dag na het breken van een record bij de Masters in Augusta gezorgd voor een persoonlijk negatief record. Niet eerder noteerde de 48-jarige Amerikaan op een majortoernooi zo'n slechte ronde als zaterdag, van 82 slagen (tien boven par). Woods hoopte nog mee te doen om de titel, maar die hoop is nu vervlogen.
Vijftienvoudig majorwinnaar Woods oogde vermoeid na de 23 holes van vrijdag, toen hij voor de 24e keer op rij de 'cut' haalde in Augusta en zich plaatste voor de twee slotdagen van het toernooi. Dat lukte geen enkele andere golfer eerder. "Ik sloeg de bal gewoon op alle plekken waarvan ik weet dat ik ze niet moet slaan", zei Woods zaterdag echter na zijn teleurstellende derde ronde, de slechtste van het veld.
Zijn landgenoot Scottie Scheffler greep in de voorlaatste ronde de leiding. Hij kwam tot 71 slagen (één onder par) en liet daarmee zijn landgenoten Max Homa en Bryson DeChambeau achter zich. Schefflers totaal is nu 209 (zeven onder par). De Amerikaan Collin Morikawa staat met één slag meer tweede, na een goede derde ronde van 69 slagen.
Meer uit Sport
BELGRADO (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben opnieuw gewonnen in de Nations League, dit keer van Tsjechië. Woensdag was Nederland al in drie sets te sterk voor Frankrijk. Tegen Tsjechië was het opnieuw na drie sets gedaan: 25-21 25-21 25-18.
57 minuten geledenGAVARNIE-GÈDRE (ANP) - Tadej Pogačar had veel zin in de Pyreneeënrit in de Tour de France van donderdag, die hij met overtuiging winnend afsloot. Dat zei de Sloveense wereldkampioen na afloop van de etappe in het flashinterview. "Ik was heel enthousiast voor vandaag", zei Pogačar. "We gingen ervoor, niets te verliezen."
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Karolína Muchová heeft voor het eerst de finale van Wimbledon bereikt. De 29-jarige als tiende geplaatste Tsjechische versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in drie sets: 6-2 1-6 7-6 (10).
1 uur geledenGAVARNIE-GÈDRE (ANP) - Tadej Pogačar heeft de zesde etappe van de Tour de France op zijn naam geschreven en daarmee de gele trui veroverd. De 27-jarige renner van UAE Team Emirates maakte het verschil op de Tourmalet, een beklimming van de buitencategorie, en ook op de slotklim naar het Franse Gavarnie-Gèdre was hij veruit de beste.
1 uur geledenPAU (ANP) - Wielrenner Arvid de Kleijn is afgestapt in de Tour de France. De 32-jarige Nederlandse sprinter van Tudor gaf na ongeveer 50 kilometer in de zesde etappe op.
4 uur geledenPAU (ANP) - Voor de klassementsrenners in de Tour de France staat in de zesde etappe de grote bergrit in de Pyreneeën op het programma. De rit kent na enkele kleinere obstakels onder meer de beklimming van de Tourmalet van de buitencategorie.
6 uur geledenPAU (ANP) - Wielrenner Alex Molenaar zal donderdag niet meer opstappen voor de zesde etappe van de Tour de France. Dat meldt zijn Spaanse ploeg Caja Rural. De 26-jarige Tour-debutant ging woensdag hard onderuit tijdens de vijfde rit.
22 uur geleden