Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Scheffler pakt leiding op Masters, negatief record Woods

Golfer Scheffler pakt leiding op Masters, negatief record Woods

AUGUSTA (ANP/RTR) - Golflegende Tiger Woods heeft een dag na het breken van een record bij de Masters in Augusta gezorgd voor een persoonlijk negatief record. Niet eerder noteerde de 48-jarige Amerikaan op een majortoernooi zo'n slechte ronde als zaterdag, van 82 slagen (tien boven par). Woods hoopte nog mee te doen om de titel, maar die hoop is nu vervlogen.

Vijftienvoudig majorwinnaar Woods oogde vermoeid na de 23 holes van vrijdag, toen hij voor de 24e keer op rij de 'cut' haalde in Augusta en zich plaatste voor de twee slotdagen van het toernooi. Dat lukte geen enkele andere golfer eerder. "Ik sloeg de bal gewoon op alle plekken waarvan ik weet dat ik ze niet moet slaan", zei Woods zaterdag echter na zijn teleurstellende derde ronde, de slechtste van het veld.

Zijn landgenoot Scottie Scheffler greep in de voorlaatste ronde de leiding. Hij kwam tot 71 slagen (één onder par) en liet daarmee zijn landgenoten Max Homa en Bryson DeChambeau achter zich. Schefflers totaal is nu 209 (zeven onder par). De Amerikaan Collin Morikawa staat met één slag meer tweede, na een goede derde ronde van 69 slagen.

Meer uit Sport

Picnic PostNL met vijf Nederlandse wielrenners naar Giro d'Italia

DEVENTER (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL start vrijdag met vijf Nederlanders aan de Giro d'Italia. Sprinter Casper van Uden gaat proberen zijn ritzege van vorig jaar een vervolg te geven. De niet fitte klassementsrenner Max Poole ontbreekt, waardoor de Nederlandse ploeg de strategie heeft moeten aanpassen naar "aanvallend koersen, dagelijks kansen zoeken en deze grijpen wanneer het moment zich aandient".

38 minuten geleden
Chinees Wu (22) op een na jongste wereldkampioen snooker

SHEFFIELD (ANP/RTR) - De Chinees Wu Yize is de nieuwe wereldkampioen snooker. Met zijn 22 jaar is hij de op een na jongste ooit met de wereldtitel, na de 21-jarige Stephen Hendry in 1990. Wu klopte de Engelse oud-wereldkampioen Shaun Murphy in een spannende finale in Sheffield met 18-17.

1 uur geleden
Nederlandse waterpolosters verliezen van VS bij World Cup

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben bij de World Cup in de tweede groepsronde verloren van de Verenigde Staten. De ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis verloor in Zwemcentrum Rotterdam met 12-10. Bij rust stond het 6-4 voor de Amerikanen.

14 uur geleden
Wielrenster Bossuyt wint tweede etappe Vuelta Femenina

SAN CIBRAO DAS VIÑAS (ANP) - Wielrenster Shari Bossuyt heeft de tweede etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De Belgische van AG Insurance-Soudal was in de eindsprint van een uitgedund peloton de snelste en kwam als eerste over de finish in San Cibrao das Viñas.

17 uur geleden
Van Sliedregt stopt als bondscoach Nederlandse basketbalsters

AMSTERDAM (ANP) - Vincent van Sliedregt stopt als bondscoach van de Nederlandse basketbalsters. Dat meldt de Nederlandse basketbalbond op de website. Van Sliedregt bereikte recent met de Nederlandse vrouwen de tweede kwalificatieronde voor het EK van 2027. Die ronde begint in november.

20 uur geleden
Onderzoek: 1 op de 3 sporters ervaart grensoverschrijdend gedrag

ARNHEM (ANP) - In het seizoen 2024-2025 heeft ruim één op de drie sporters te maken gehad met grensoverschrijdend gedrag. Ruim de helft daarvan besloot het voorval niet te melden of te bespreken. Dat blijkt uit onderzoek onder sporters van 16 jaar en ouder die in het seizoen 2024-2025 actief waren bij verenigingen, uitgevoerd in opdracht van het Centrum Veilige Sport Nederland en NOC*NSF.

21 uur geleden
Wielertalent Seixas (19) debuteert deze zomer in Tour de France

PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.

23 uur geleden