Golfer Scheffler mist seizoensopener door snijwond bij kerstmaal
NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse golfer Scottie Scheffler moet de seizoensopener op de PGA-tour overslaan. De nummer 1 van de wereld heeft tijdens de bereiding van het kerstdiner zijn hand verwond door een gebroken glas.
Scherfjes moesten operatief uit de palm van zijn hand worden verwijderd, meldde zijn manager op de website van de PGA. "Hem is verteld dat de wond in drie tot vier weken volledig is genezen, maar het betekent wel dat hij zich moet terugtrekken voor The Sentry."
Scheffler beleefde een topseizoen in 2024 met zeven toernooizeges op de PGA-tour, waaronder The Masters. Hij veroverde in Parijs olympisch goud en werd voor het derde jaar op rij gekozen tot beste golfer van het jaar.
The Sentry op Hawaii wordt gespeeld van 2 tot en met 5 januari.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.
15 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.
17 uur geledenWOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."
18 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiƫr James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.
18 uur geledenURAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.
21 uur geledenDUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabiƫ gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.
1 dag geleden