Golfer McIlroy zegeviert weer eens na teleurstellende tijd
LAS VEGAS (ANP) - Rory McIlroy heeft na een teleurstellende periode weer een titel gepakt. De Noord-Ierse golfer (32) was de sterkste op de CJ Cup in Las Vegas.
"De afgelopen maanden probeerde ik om iemand anders te zijn. Ik heb me gerealiseerd dat mezelf zijn genoeg is om dit soort dingen te bewerkstelligen", zei McIlroy, die recent teleurstelde in de Ryder Cup. "Ik was zwaar teleurgesteld met hoe ik daar speelde. Ik word er emotioneler van als ik daar aan denk, dan wanneer ik denk aan deze titel."
McIlroy kwam in Las Vegas tot een totaal van 263 slagen (-25) en hield op The Summit Club de Amerikaan Collin Morikawa 1 slag achter zich. Keith Mitchell kwam uit op -22. McIlroy legde de basis voor zijn titel zaterdag, met een ronde van 62. Dat was zijn beste ronde in twee jaar tijd.
Voor McIlroy, die met zijn eindscore van 25 onder par een nieuw toernooirecord vestigde, was het zijn twintigste overwinning op het Amerikaanse PGA Tour, goed voor een slordige 1.515.000 euro.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.
9 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
10 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
10 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
12 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
12 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
12 uur geleden