Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten zet opmars voort

Golfer Luiten zet opmars voort

DUBAI (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een matige start aan een opmars bezig bij het slottoernooi van de Europese Tour in Dubai. De 33-jarige Rotterdammer legde zijn derde ronde op de banen van de Jumeirah Golf Estates af in 68 slagen, vier onder het baangemiddelde. Luiten klom door die score twaalf plaatsen en is nu gedeeld twintigste bij het bijzonder lucratieve evenement.

Luiten was het toernooi donderdag begonnen met een ronde van 74 slagen, gevolgd door een verbetering naar 71. Hij kwam zaterdag tot vijf birdies tegen één bogey. Zijn totaal is nu 213 slagen.

De Fransman Mike Lorenzo-Vera gaat nog steeds aan de leiding, maar hij moet de koppositie nu wel delen met de Spanjaard Jon Rahm die voor zijn derde ronde slechts 66 slagen nodig had. Lorenzo-Vera sloeg drie keer meer. Beiden staan op 201 slagen. De Noord-Ier Rory McIlroy klom naar de derde plaats (203) dankzij een ronde van 65 slagen.

Het Tour Championship heeft een prijzenpot van 8 miljoen dollar, waarvan 3 miljoen (omgerekend 2,7 miljoen euro) naar de winnaar gaat.

Meer uit Sport

Williams direct uitgeschakeld bij rentree op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.

20 minuten geleden
Griekspoor strandt opnieuw in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.

2 uur geleden
Basketballer James verlaat LA Lakers voor andere ploeg in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.

3 uur geleden
Titelverdedigster Świątek met moeite naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van Wimbledon. De Poolse titelverdedigster had drie sets nodig om zich te ontdoen van de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-1 2-6 6-3.

6 uur geleden
De Jong na zege in vijf sets op Hijikata door op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.

7 uur geleden
Wielrenner Edoardo Affini hersteld van val en start in Tour

BARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.

13 uur geleden
Langebaanschaatsen op Winterspelen 2030 definitief naar Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.

1 dag geleden