Golfer Luiten wordt ook derde in India
NEW DELHI (ANP) - Golfer Joost Luiten is als derde geëindigd op het India Open. Vorige week werd de 37-jarige Luiten al derde in Thailand.
Op de slotdag van het India Open in New Delhi wist Luiten het gat met de Duitsers Marcel Siem en Yannik Paul niet meer te dichten. Hij kwam uit op een score van -12. Siem won het toernooi met een score van -14, Paul had één slag meer nodig.
Luiten besloot het toernooi met een ronde van vier slagen onder par. Hij noteerde zondag vijf birdies en één bogey. Ook zaterdag had de Nederlander een ronde van -4 genoteerd. Tijdens de eerste twee dagen ging hij telkens rond in -2.
Luiten hoopte zondag zijn eerste toernooizege sinds 2018 te boeken. Vijf jaar geleden was hij in Oman voor het laatst de beste op de Europese tour.
Meer uit Sport
TARRAGONA (ANP) - Mathieu van der Poel denkt dat wereldkampioen Tadej Pogačar zondag de grootste kans heeft om de tweede etappe van de Tour de France te winnen. Voor zichzelf ziet de tweevoudig etappewinnaar in de heuvelachtige finale in Barcelona slechts een kleine kans weggelegd. "Maar als er een kansje is, probeer ik dat wel te pakken", zei de 31-jarige wielrenner van Alpecin-Premier Tech tegen aanwezige verslaggevers in de Catalaanse vertrekplaats Tarragona.
3 minuten geledenTARRAGONA (ANP) - Het wielerpeloton is vanuit Tarragona vertrokken voor de tweede etappe van de Ronde van Frankrijk met finish in Barcelona. In de 169 voorafgaande kilometers is ongeveer halverwege een beklimming van de tweede categorie, de Côte de Begues. In de finale in Barcelona zijn er drie rondes op de Montjuïc, korte beklimmingen van de derde categorie van steeds 9 procent.
52 minuten geledenEUGENE (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder is bij de Diamond League in het Amerikaanse Eugene als tweede geëindigd. De Sportvrouw van het Jaar noteerde een afstand van 20,11 meter. Voormalig wereldkampioene Chase Jackson uit de Verenigde Staten werd eerste met een afstand van 20,56 meter.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft in Barcelona met de zege in de ploegentijdrit de eerste gele trui veroverd van de 113e Tour de France. De 29-jarige Deen werd onder grote belangstelling tijdens de beklimming van de Montjuïc afgezet door zijn laatste overgebleven ploeggenoten van Visma - Lease a Bike en finishte na een kleine 20 kilometer bij het Olympisch Stadion in 21.47,87. Daarna kwam UAE Team Emirates van titelverdediger Tadej Pogačar niet meer aan zijn tijd.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde op Wimbledon. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Amerikaan Marcos Giron met 6-2 7-6 (4) 6-4. Hij treft in de volgende ronde de Tsjech Jiří Lehečka.
17 uur geledenSILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen start als zevende in de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De viervoudig wereldkampioen moest in de kwalificatie op het circuit van Silverstone veel tijd toegeven op de Mercedessen en Ferrari's. De poleposition ging naar de Italiaan Kimi Antonelli met een beste ronde van 1.28,111 in de Mercedes. De Monegask Charles Leclerc reed in de Ferrari de tweede tijd en zijn Britse teamgenoot Lewis Hamilton de derde tijd.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Spaanse ploeg Caja Rural heeft met debutant Alex Molenaar de 113e editie van de Tour de France in gang getrapt in Barcelona. De 23 teams rijden met tussenpozen van vijf minuten een etappe van bijna 20 kilometer vanaf het Parc del Fòrum naar het Olympisch Stadion op de fameuze berg Montjuïc, waar zich uren van tevoren al veel wielerfans hadden gemeld.
21 uur geleden