Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten voor darmonderzoek terug naar Nederland

Golfer Luiten voor darmonderzoek terug naar Nederland

TENERIFE (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft het Tenerife Open niet afgemaakt. De 35-jarige Nederlandse prof trok zich zondag voor de vierde en laatste ronde terug wegens buikklachten. Hij keert zo snel mogelijk terug naar Nederland voor nader onderzoek.

"Een paar dagen terug kreeg ik klachten in mijn buik", legt Luiten uit op zijn website. "Donderdag en vrijdag had ik al wat pijn en last met lopen, zaterdag werd het steeds erger en ging het eigenlijk al niet meer. Ik ben naar een arts gegaan en vervolgens is er hier op Tenerife een scan gemaakt van mijn buik."

Luiten: "Er bleek iets niet goed te zijn met de uitstulpingen van de dikke darm, wat ik begreep een verdraaiing van de uitsteeksels en het lijkt alsof dat aan het afsterven is. De dokter hier wilde meteen opereren, volgens hem een kleine kijkoperatie. Maar er kunnen altijd complicaties optreden en zijn Engels was gebrekkig, dus ik heb ervoor gekozen zo snel mogelijk naar Nederland te gaan voor een second opinion en dan mogelijk een operatie."

Luiten stond zaterdag na de derde ronde op de 55e plaats. Darius van Driel sloot het evenement van de Europese Tour af op de 63e plek. Lars van Meijel eindigde als 72e. De Zuid-Afrikaan Dean Burmester won het toernooi met een score van 259 slagen (-25). Hij pakte de eindzege dankzij een uitstekende slotronde van 62 slagen (-9).

Meer uit Sport

Partij Van de Zandschulp op Wimbledon gaat donderdag verder

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp moet zijn wedstrijd tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina in de tweede ronde van Wimbledon donderdag afmaken. De partij werd woensdag gestaakt op 5-5 in de vierde set wegens de invallende duisternis. Van de Zandschulp staat met 2-1 in sets achter: 1-6 6-4 3-6 5-5.

8 uur geleden
Ook vroege aftocht voor tennisster Paolini op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Jasmine Paolini is de volgende topspeelster die Wimbledon al vroeg moet verlaten. De als vierde geplaatste Italiaanse, die vorig jaar finaliste was, verloor in de tweede ronde van de Russin Kamilla Rakhimova in drie sets: 6-4 4-6 4-6.

9 uur geleden
Alcaraz moet op Wimbledon werken voor zege op Britse amateur

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De tweevoudig kampioen uit Spanje werd door de goed spelende Britse amateur Oliver Tarvet bij vlagen onder druk gezet, maar won alsnog in drie sets: 6-1 6-4 6-4.

11 uur geleden
Dertien Nederlanders in Lille aan de start van de Tour de France

LILLE (ANP) - Dertien Nederlandse wielrenners gaan zaterdag van start in de 112e editie van de Tour de France in Lille. De Nederlanders zijn verdeeld over negen ploegen, met niet meer dan twee per ploeg.

13 uur geleden
Tennisster Sabalenka laat zich niet verrassen op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De nummer 1 van de wereldranglijst uit Belarus versloeg de Tsjechische Marie Bouzkova met 7-6 (4) 6-4.

14 uur geleden
Start tenniswedstrijden Wimbledon uitgesteld door regen

LONDEN (ANP) - Na warmterecords op de eerste dagen van Wimbledon kampt het grandslamtoernooi in Londen woensdagochtend met regen. De start van de wedstrijden op de buitenbanen is met minimaal 45 minuten uitgesteld. De partijen zouden aanvankelijk om 11.00 uur (lokale tijd) beginnen.

18 uur geleden
De Jong 'heel blij en opgelucht' na vijfsetter op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Jesper de Jong was "heel blij en opgelucht" na zijn gewonnen partij in de eerste ronde op Wimbledon tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. De 25-jarige debutant verzekerde zich na een zware vijfsetter van een plek in de tweede ronde door de afsluitende supertiebreak te winnen.

1 dag geleden