Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten ver verwijderd van topklassering in Kenia

Golfer Luiten ver verwijderd van topklassering in Kenia

NAIROBI (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft ook in het Kenia Open niet om de zege kunnen meespelen. De zesvoudig winnaar op de European Tour eindigde op de golfbaan in Nairobi na een slotronde van 70 slagen als gedeeld 41e met een eindscore van 276 slagen (8 onder par). Een eagle op hole 6 was het enige hoogtepunt van zijn vierde ronde, waarin hij geen enkele birdie noteerde.

Luiten probeert al maanden tevergeefs nieuw succes te boeken. Hij kwam dit jaar nog niet aan een topklassering en ook in 2020 bereikte hij zelden de topvorm om mee te doen om de overwinning. Volgende week doet hij een nieuwe poging in Nairobi, als op dezelfde Karen Country Club de Savannah Classic wordt gespeeld.

Lars van Meijel presteerde drie dagen naar behoren met scores onder par, maar in de slotronde grossierde de Brabander in bogeys en viel hij met een ronde van 74 slagen (+3) terug naar een plek buiten de top 60. Darius van Driel daarentegen sloot prima af met 67 slagen, maar die score van 4 onder par bracht hem niet veel hoger dan de gedeelde 52e plaats.

De zege in het Kenia Open ging naar de Zuid-Afrikaan Justin Harding, die na een laatste ronde van 66 slagen op 263 uitkwam, 21 onder par. Hij bleef de Amerikaan Kurt Kitayama twee slagen voor.

Meer uit Sport

Oranje-handbalsters naar halve finale op WK na zege op Hongarije

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.

1 uur geleden
Evenepoel moet kopmanschap in Tour delen met Lipowitz

PALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.

3 uur geleden
Picnic PostNL krijgt alleen WorldTour-licentie voor 2026

AIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.

6 uur geleden
FIS laat eerste skiërs uit Rusland en Belarus weer deelnemen

OBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.

7 uur geleden
Judoka Tsjakadoea beëindigt topsportcarrière

MEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.

7 uur geleden
Hockeyers openen Pro League met overwinning op Pakistan

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.

11 uur geleden
Hockeysters beginnen Pro League met zege op Duitsland

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.

11 uur geleden