Golfer Luiten valt terug naar achtste plaats in India Open
NEW DELHI (ANP) - Golfer Joost Luiten is in de derde ronde van het India Open in New Delhi naar de achtste plaats gezakt. De Nederlandse prof noteerde 72 slagen, een score die gelijk was aan het baangemiddelde. Hij staat in de tussenstand op tien slagen onder par en heeft een achterstand van acht slagen op de Japanse leider Keita Nakajima.
Luiten deelde na de eerste ronde nog de leiding na een ronde van 65 slagen (-7). Hij viel in de tweede ronde met een score van 69 (-3) terug naar de gedeelde vierde plaats. De Nederlander behoorde tot de spelers die door bliksem zijn ronde moest afbreken en zaterdagochtend eerst nog de tweede ronde moest afmaken.
Daan Huizing klom naar de gedeelde negende plaats dankzij een derde ronde van 69 slagen (-3). Darius van Driel staat 35e.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
18 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
22 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geleden