Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten toch beste Nederlander in Qatar

Golfer Luiten toch beste Nederlander in Qatar

DOHA (ANP) - Joost Luiten heeft de Qatar Masters toch afgesloten als beste Nederlander. De 34-jarige golfer had 69 slagen nodig voor zijn slotronde en eindigde daardoor op een totaal van 277, één minder dan Lars van Meijel. Luiten stond na twee dagen in de top van het klassement, maar duikelde daar zaterdag uit door een tegenvallende ronde van 75 slagen (vier boven par).

De Bleiswijker zag dat Van Meijel, een nieuwkomer op de Europese Tour, hem zelfs passeerde op de ranglijst. Op de slotdag wist Luiten de verhoudingen enigszins te herstellen. Na een ronde met drie birdies en één bogey eindigde hij op de gedeelde 21e plaats. Van Meijel had net als zaterdag 71 slagen nodig en vond zijn naam in de eindstand terug op de gedeelde 28e plek.

De Spanjaard Jorge Campillo pakte de winst in Doha, na een play-off met de Schot David Drysdale. Beiden waren op 271 slagen uitgekomen. De beslissing viel pas op de vijfde extra hole.

Meer uit Sport

Van der Poel na 'heel sterke wedstrijd' blij met WK-brons

MONTREAL (ANP) - De blijdschap overheerst bij Mathieu van der Poel na zijn derde plaats in het wereldkampioenschap op de weg. "Ik heb een heel sterke wedstrijd gereden, voelde me goed en had lange tijd de controle. Ik deed alles wat ik kon en ik was dicht bij succes, maar ik had ook geluk nodig. Uiteindelijk ben ik blij met brons", zei de wereldkampioen van 2023 tijdens zijn persconferentie in Montreal.

1 uur geleden
Amerikaan McNulty vol ongeloof na overwinning op WK wielrennen

MONTREAL (ANP) - Brandon McNulty was na zijn overwinning in de wegwedstrijd op de wereldkampioenschappen wielrennen in Canada vol ongeloof. "Ik weet het echt niet, ik ben helemaal in de war", zei de 28-jarige Amerikaan in het flashinterview. "In de laatste honderden meters geloofde ik het echt niet, ik was zo moe."

2 uur geleden
Van der Poel derde bij WK weg, Amerikaan McNulty wint na solo

MONTREAL (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel is als derde geëindigd bij het wereldkampioenschap op de weg. Op het afgeladen stadsparcours in het Canadese Montreal kleurde de 31-jarige Nederlander lange tijd de koers vanuit de kopgroep, maar op 33 kilometer van de finish kon hij net als alle anderen niet mee met de Amerikaanse winnaar Brandon McNulty. Michael Matthews uit Australië werd tweede, nipt voor de Nederlander.

3 uur geleden
Zverev bezorgt Europa met zege op Tien de Laver Cup

LONDEN (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft Europa zondag met een overwinning op de Amerikaan Learner Tien de Laver Cup bezorgd. Zverev was in Londen in twee sets (7-6 (3) 6-3) te sterk voor de tegenstander van Team Wereld en haalde daarmee de beslissende punten binnen. Europa won de ontmoeting met 13-5.

6 uur geleden
Tennissters Tsjechië winnen Billie Jean King Cup

SHENZHEN (ANP) - De Tsjechische tennissters hebben de Billie Jean King Cup gewonnen. In de finale in het Chinese Shenzhen werd Oekraïne verslagen.

9 uur geleden
Wielerpeloton vanuit winderig Brossard vertrokken voor WK-wegrit

BROSSARD (ANP) - De wielrenners zijn vertrokken voor hun WK-wedstrijd op de weg in Canada over 273 kilometer. De start was om 15.00 uur Nederlandse tijd in het bij Montreal gelegen Brossard, waar het harder waait dan voorgaande dagen. Namens Nederland hoopt Mathieu van der Poel op zijn tweede wereldtitel.

9 uur geleden
Wereldkampioene Vollering krijgt boete van wielerbond UCI

MONTREAL (ANP) - Wereldkampioene Demi Vollering heeft van de internationale wielerbond UCI een boete van 1000 Zwitserse frank (ruim 1050 euro) gekregen na haar gouden race van zaterdag in het Canadese Montreal. Volgens de UCI heeft de houdster van de regenboogtrui een niet-toegestane positie op de fiets aangenomen.

11 uur geleden