Golfer Luiten stijgt naar derde plek op India Open
NEW DELHI (ANP) - Golfer Joost Luiten maakt op het India Open in New Delhi na de derde dag nog kans op de eindzege. Luiten ging rond in 68 slagen en staat met nog één dag te gaan derde in het klassement. Hij begon de dag als de nummer 6.
Luiten noteerde op de derde dag zeven birdies en drie bogeys. Daarmee kwam hij uit op een score van -4, waardoor hij zijn totaalscore op -8 bracht. De 37-jarige Nederlander gaat de laatste dag in met een achterstand van drie slagen op de Duitser Yannik Paul. Marcel Siem, eveneens uit Duitsland, staat op -10.
Luiten, zesvoudig winnaar op de Europese tour, leverde vorige week met de derde plaats op de Thailand Classic zijn beste prestatie in jaren. In 2018 was hij in Oman voor het laatst de beste op de Europese tour.
Daan Huizing (32), die net de cut haalde, staat na een ronde van 70 slagen op de gedeelde 42e plek.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.
10 uur geledenSIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
12 uur geledenVAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
17 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
20 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
21 uur geleden