Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten start seizoen in Oostenrijk

Golfer Luiten start seizoen in Oostenrijk

ROTTERDAM (ANP) - Golfer Joost Luiten begint zijn uitgestelde seizoen op 9 juli in Oostenrijk. Hij heeft zich ingeschreven voor de Austrian Open en komt een week later ook uit op de Euram Bank Open.

Het Austrian Open wordt gehouden op de Diamond Country Club. Op die baan won Luiten in 2013 het Lyoness Open. Luiten speelt twee toernooien in Oostenrijk om spelritme te krijgen, zo vertelt hij op zijn website. Aanvankelijk zou de European Tour pas op 22 juli weer van start gaan met de British Masters.

Luiten heeft zich gekwalificeerd voor de US PGA Championship, een major vanaf 6 augustus in Californië. Hij wacht echter nog even met inschrijven. Luiten wil eerst duidelijkheid hebben of hij na aankomst in de Verenigde twee weken in quarantaine moet.

"Het zal wel even wennen worden", blikt Luiten vooruit op zijn toernooien. "Niet zo zeer omdat het mijn eerste toernooien worden na een lange tijd. Maar de sfeer zal ook apart zijn. We spelen zonder toeschouwers, er zijn geen tribunes of sponsortenten. We mogen geen coaches of familie meenemen, alleen een caddie. Iedereen moet zelf voor vervoer zorgen. Ik ga dan ook met mijn eigen auto naar Oostenrijk. Ook worden alle spelers en caddies bij aankomst getest op corona. Liever heb je dat allemaal niet, maar het hoort er op dit moment nu eenmaal bij en ik ben vooral blij dat ik straks weer toernooien kan spelen."

Meer uit Sport

Derde etappe Tour of Holland gestopt nadat auto tekens negeerde

SITTARD (ANP) - De derde etappe van de Tour of Holland is voortijdig beëindigd nadat een tegemoetkomende auto stoptekens had genegeerd. Als gevolg daarvan weigerden de renners verder te koersen. De organisatie heeft daarop besloten de wens van renners en teamleiders te respecteren.

1 uur geleden
Tennissters Lamens, Rus, Koevermans en Schuurs spelen in BJK Cup

AMSTELVEEN (ANP) - Billie Jean King Cup-captain Elise Tamaëla heeft Suzan Lamens, Arantxa Rus, Anouk Koevermans en Demi Schuurs geselecteerd voor de play-offs in het landentennis tegen India en Slovenië. Die worden van 14 tot en met 16 november gespeeld in het Indiase Bengaluru. Dat heeft de tennisbond bekendgemaakt.

2 uur geleden
Tennisster Osaka haakt af met beenblessure

OSAKA (ANP) - Naomi Osaka heeft zich afgemeld voor de kwartfinale van het toernooi in Osaka. De Japanse is onvoldoende hersteld van een beenblessure die ze opliep in haar wedstrijd in de achtste finale tegen Suzan Lamens.

4 uur geleden
Alonso schrijft Verstappen nog niet af voor wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Tweevoudig wereldkampioen Fernando Alonso ziet Max Verstappen nog steeds als kanshebber voor de wereldtitel in de Formule 1. "Hij is een ongelooflijke coureur", zei de Spanjaard op de persdag van de Grote Prijs van de Verenigde Staten. "Misschien wel een van de beste in de geschiedenis van onze sport. Hij strijdt tegen superieure auto's van McLaren. Maar als het op de laatste race aankomt, dan is hij de man om op te letten."

7 uur geleden
Handbalsters beginnen EK-kwalificatie met ruime zege op Italië

DEN BOSCH (ANP) - De handbalsters zijn de kwalificatie voor het EK van 2026 begonnen met een ruime zege op Italië. In De Maaspoort in Den Bosch won de ploeg van bondscoach Henrik Signell met 42-19.

18 uur geleden
Alcaraz naar de finale van zeer lucratieve Six Kings Slam

RIYAD (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de finale van de zeer lucratieve Six Kings Slam bereikt. De Spanjaard was donderdag in de halve eindstrijd in twee sets te sterk voor de Amerikaan Taylor Fritz, van wie hij onlangs nog verloor bij de Laver Cup: 6-4 6-2. De andere halve finale gaat tussen Jannik Sinner en Novak Djokovic. De finale staat zaterdag in Riyad op het programma.

19 uur geleden
Hayter snelste in tijdrit en klassementsleider Tour of Holland

ETTEN-LEUR (ANP) - De Brit Ethan Hayter heeft in Etten-Leur de tijdrit van de Tour of Holland gewonnen. De renner van Soudal Quick-Step, die dinsdag ook al de proloog op zijn naam had geschreven, pakte ook weer de leiding in het algemeen klassement. De Zweed Jakob Söderqvist kwam in Etten-Leur op ruim 3 seconden als tweede over de streep in het Noord-Brabantse dorp.

23 uur geleden