Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten na sterke slotronde net buiten top 10 in Singapore

Golfer Luiten na sterke slotronde net buiten top 10 in Singapore

SINGAPORE (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een sterke slotronde nog bijna in de top 10 geëindigd van de Porsche Singapore Classic. De Nederlander noteerde in de vierde en laatste ronde 66 slagen, zes onder par, en klom van de 38e naar de 11e plek met een totaal van elf slagen onder par. Het is zijn beste resultaat van dit jaar.

Darius van Driel, die vorige maand het Keniaans Open won en daarmee zijn allereerste toernooizege boekte op de Europese Tour, speelde ook een goede slotronde. Hij eindigde na een score van 69 (-3) als 21e.

De winst in Singapore ging naar de Zweed Jesper Svensson na een play-off met de Thai Kiradech Aphibarnrat. De twee waren allebei uitgekomen op -17. Svensson sloeg toe op de derde extra hole.

Luiten grossierde in zijn laatste ronde in birdies. Hij maakte er zeven. Er stond één bogey tegenover.

Meer uit Sport

Ronhaar naast het podium op EK veldrijden, tweede titel Aerts

MIDDELKERKE (ANP) - Pim Ronhaar heeft naast de medailles gegrepen op het EK veldrijden. De 24-jarige wielrenner uit Hellendoorn eindigde als vierde in het Belgische Middelkerke. De Belg Toon Aerts greep de zege door titelverdediger Thibau Nys in de sprint te verslaan. Joran Wyseure pakte het brons door Ronhaar in de sprint voor te blijven.

3 uur geleden
Tennisser Alcaraz begint ATP Finals met zege op De Minaur

TURIJN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de openingswedstrijd bij de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 22-jarige Spanjaard versloeg de mondiale nummer 7 Alex de Minaur in twee sets: 7-6 (5) 6-2.

3 uur geleden
Verstappen start vanuit pitstraat in Brazilië na vervanging motor

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen begint de Grote Prijs van Brazilië niet vanaf plek 16, maar vanuit de pitstraat. Zijn team Red Bull heeft er na een teleurstellende kwalificatie voor gekozen veel onderdelen van de auto te vervangen, waaronder de motor. Dat bevestigt autosportfederatie FIA.

4 uur geleden
Italiaan Bezzecchi boekt tweede zege van MotoGP-seizoen

PORTIMÃO (ANP) - MotoGP-coureur Marco Bezzecchi heeft in de Grote Prijs van Portugal zijn tweede zege van het seizoen geboekt. De van poleposition vertrokken Italiaan domineerde de race en finishte met enkele seconden voor nummer 2 Álex Márquez uit Spanje. Diens landgenoot Pedro Acosta werd derde.

4 uur geleden
Veijer grijpt in Portugal net naast eerste zege in Moto2

PORTIMÃO (ANP) - Collin Veijer heeft in de Grote Prijs van Portugal net naast zijn eerste zege in de Moto2 gegrepen. De als derde gestarte Nederlander reed lang aan kop, maar werd drie ronden voor het einde ingehaald door kampioenschapsleider Diogo Moreira. Zijn tweede plaats betekende wel zijn eerste podiumplek in de raceklasse.

6 uur geleden
Vingegaard wint Tourcriterium van Saitama

SAITAMA (ANP/BELGA) - Vuelta-winnaar Jonas Vingegaard heeft het Tourcriterium in het Japanse Saitama gewonnen. De Deen van Visma - Lease a Bike versnelde in de slotkilometers en bleef het peloton nipt voor. De Italiaan Jonathan Milan won de sprint om de tweede plaats, de Australiër Kaden Groves werd derde.

9 uur geleden
Norris verovert pole in GP van São Paulo, Verstappen zestiende

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft in de Formule 1 de poleposition veroverd voor de Grote Prijs van São Paulo in Brazilië. De Britse coureur van McLaren was in de kwalificatie sneller dan de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes en de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari. Zijn Australische teamgenoot Oscar Piastri zette de vierde tijd neer.

21 uur geleden