Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten maakt reuzensprong op wereldranglijst

Golfer Luiten maakt reuzensprong op wereldranglijst

MÜNCHEN (ANP) - Golfer Joost Luiten is op de weg terug naar de top 100 van de wereldranglijst. De Bleiswijker steeg dankzij zijn tweede plaats in BMW International Open in München 73 plaatsen en staat nu 159e. Hij kwam van de 232e plek. Begin dit jaar stond Luiten zelfs 437e.

Luiten greep zondag naast zijn zevende toernooizege. Hij begon in München de vierde en laatste ronde met drie slagen voorsprong, maar verspeelde die marge op de laatste holes en zag de Zuid-Afrikaan Thriston Lawrence de winst voor zijn neus wegkapen.

"Golf kan soms heel wreed en pijnlijk zijn", reageerde de zwaar teleurgestelde Luiten op Twitter. "Het zal even duren voordat ik hierover heen ben, maar ik geef niet op."

Luiten stond ooit 28e op de wereldranglijst. Vorig jaar kende hij een matig seizoen, waarin hij zelfs even een pauze nam wegens gebrek aan motivatie. Dit jaar keert de oude vorm geleidelijk terug. De tweevoudig winnaar van het KLM Open eindigde eerder als derde bij de Thailand Classic, het India Open en het Zuid-Korea Open. In de jaarranking van de Europese Tour klom hij naar de tiende plaats, terwijl Luiten ook voorzichtig in beeld komt voor het Europese team van de Ryder Cup.

Meer uit Sport

Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

2 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

2 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

3 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

3 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

4 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

8 uur geleden
NOC*NSF wil mislukte ploegenachtervolging 'goed evalueren'

MILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.

8 uur geleden