
Golfer Luiten kruipt omhoog in Dubai
DUBAI (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft zich in de derde ronde van de Omega Dubai Desert Classic weer iets omhoog gewerkt in het klassement. De 35-jarige Rotterdammer ging rond in 70 slagen, twee onder par. Luiten staat op de gedeelde 35e plaats met een totaal van 213 slagen.
De Nederlander begon zijn derde omloop met een bogey, maar wist daar drie birdies tegenover te zetten. Luiten steeg in het klassement van de 43e naar de 35e plek. Hij begon in Dubai met een matige ronde van 74 slagen, maar herstelde zich vrijdag met 69 slagen (vier birdies, één bogey).
De Engelsman Paul Casey nam de leiding in het klassement met een ronde van 64. Casey heeft met een totaal van 201 één slag voorsprong op de Schot Robert MacIntyre.
Meer uit Sport
HELSINKI (ANP) - Frenkie de Jong wil zijn contract verlengen bij Barcelona. "Ik wil graag blijven en de club wil dat ook, dus dan kom je er wel uit.", zei de middenvelder na een uitzege van het Nederlands elftal op Finland (0-2) in de WK-kwalificatie.
7 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Daan Huizing is op de derde dag van het KLM Open in Badhoevedorp de top 10 binnengedrongen. De 34-jarige golfer staat na een knappe ronde van 69 slagen, twee onder het baangemiddelde, op de gedeelde achtste plaats met een totaal van twee onder par.
10 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De hockeyers van Oranje hebben in de Pro League een moeizame thuiszege geboekt op India. Thijs van Dam hielp de olympisch kampioen in Amstelveen met twee treffers aan pas de derde reguliere zege in deze Pro League-campagne. De winnende treffer viel drie minuten voor tijd.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De 21-jarige Amerikaanse versloeg de zes jaar oudere Aryna Sabalenka in drie sets. De Belarussische nummer 1 van de wereld stond voor het eerst in de finale op het grandslamtoernooi van Parijs. De setstanden waren 6-7 (5) 6-2 en 6-4.
14 uur geledenALCAÑIZ (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zijn goede vorm in sprintraces voortgezet in de Grote Prijs van Aragón. De leider van het WK-klassement won voor eigen publiek zijn zevende sprintrace van het seizoen, waarin er tot nu toe acht zijn verreden. Zijn broer Álex, de winnaar van de vorige sprintrace, werd tweede. Fermín Aldeguer completeerde een volledig Spaans podium.
15 uur geledenKELSO (ANP) - De Britse wielrenster Cat Ferguson heeft verrassend de derde etappe van de Ronde van Groot-Brittannië gewonnen. Het was de lastigste rit, met start en finish in het Schotse Kelso. De 19-jarige renster van Movistar won daarmee niet alleen haar eerste wedstrijd in de WorldTour, maar veroverde ook de leiderstrui.
15 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben hun eerste van zes wedstrijden in het Wagener-stadion om de Pro League gewonnen. De ploeg van bondscoach Raoul Ehren was in Amstelveen met 8-1 veel te sterk voor Australië. Topscorer was Yibbi Jansen met drie treffers.
16 uur geleden