Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten gooit drie clubs in een boom en mist kaart PGA-tour

Golfer Luiten gooit drie clubs in een boom en mist kaart PGA-tour

DUBAI (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft in het slottoernooi van de Europese Tour geen speelkaart voor de Amerikaanse Tour kunnen bemachtigen. Een hoge klassering in de seizoensfinale in Dubai was nodig om een van de tien startbewijzen voor de lucratieve PGA-tour te verdienen, maar Nederlands beste golfer eindigde bijna als laatste.

Luiten, zesvoudig winnaar op de Europese Tour, vond ook in de vierde en laatste ronde op de Jumeirah Golf Estate niet zijn beste vorm. Met vier bogies en drie birdies kwam uit op 73 slagen, 1 boven par. Hij belandde op de 48e plaats in de eindstand met +3. Slechts twee golfers deden het slechter.

Uit frustratie over een mislukte bal smeet hij op een bepaald moment in de vierde ronde zijn golfclub in een boom. De stok bleef hangen. Luiten wierp er nog twee clubs achteraan om de vasthangende club eruit te krijgen, maar ook die stokken raakten verstrikt in de takken. "Ik was gefrustreerd, want ik had net een bogey gemaakt. Drie clubs kwamen vast te zitten in die boom, dat vat mijn week hier aardig samen", zei Luiten op de website van de tour.

Meer uit Sport

Verstappen na inhaalrace vijfde in GP Miami, zege Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geëindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.

7 minuten geleden
Sinner wint masterstoernooi van Madrid voor het eerst

MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.

2 uur geleden
Zilver en brons voor judoka's Van Heemst en Kamps bij Grand Slam

DOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.

3 uur geleden
Pogacar wint Ronde van Romandië met zege in slotrit

LEYSIN (ANP) - Tadej Pogacar heeft de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De wereldkampioen van UAE Team Emirates won de slotrit van Lucens naar Leysin en boekte zo zijn vierde etappezege in de Zwitserse rittenkoers.

4 uur geleden
Wielrenster Rüegg wint openingsetappe Vuelta Femenina, Vos valt

SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.

5 uur geleden
GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

17 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

19 uur geleden