Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten gooit drie clubs in een boom en mist kaart PGA-tour

Golfer Luiten gooit drie clubs in een boom en mist kaart PGA-tour

DUBAI (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft in het slottoernooi van de Europese Tour geen speelkaart voor de Amerikaanse Tour kunnen bemachtigen. Een hoge klassering in de seizoensfinale in Dubai was nodig om een van de tien startbewijzen voor de lucratieve PGA-tour te verdienen, maar Nederlands beste golfer eindigde bijna als laatste.

Luiten, zesvoudig winnaar op de Europese Tour, vond ook in de vierde en laatste ronde op de Jumeirah Golf Estate niet zijn beste vorm. Met vier bogies en drie birdies kwam uit op 73 slagen, 1 boven par. Hij belandde op de 48e plaats in de eindstand met +3. Slechts twee golfers deden het slechter.

Uit frustratie over een mislukte bal smeet hij op een bepaald moment in de vierde ronde zijn golfclub in een boom. De stok bleef hangen. Luiten wierp er nog twee clubs achteraan om de vasthangende club eruit te krijgen, maar ook die stokken raakten verstrikt in de takken. "Ik was gefrustreerd, want ik had net een bogey gemaakt. Drie clubs kwamen vast te zitten in die boom, dat vat mijn week hier aardig samen", zei Luiten op de website van de tour.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

12 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

13 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

16 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

2 dagen geleden