Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten gedeeld achtste na ronde par op KLM Open

Golfer Luiten gedeeld achtste na ronde par op KLM Open

CROMVOIRT (ANP) - Joost Luiten staat halverwege het KLM Open op de gedeelde achtste plek. De tweevoudig winnaar ging op de tweede dag rond in het baangemiddelde van 72 slagen. Hij gaat het weekend in met een score van -5.

Luiten startte goed bij zijn tweede ronde en noteerde op zowel de derde als vierde hole een birdie. Halverwege zijn ronde stond hij echter op level par na twee bogeys. In de tweede helft van zijn ronde noteerde hij een double bogey op de veertiende hole. Hij sloot af met een birdie op de achttiende en laatste hole.

Luiten heeft vijf slagen achterstand op de Spaanse leider Jorge Campillo. Die staat na een ronde van 71 slagen op -10. Campillo heeft twee slagen voorsprong op de Italiaan Renato Paratore en drie slagen minder dan Daniel Hillier uit Nieuw-Zeeland.

Wind

Veel golfers hadden op de tweede dag van het KLM Open meer slagen nodig dan op de openingsdag. Dat had vooral te maken met de verraderlijke wind.

"Ik wist dat het door de omstandigheden een moeilijke dag ging worden. Je moet voor elke slag vechten en niet in de rough komen. Daar lag ik te vaak en dan word je terecht hard gestraft. Maar ik sta nog op een positie die je richting het weekeinde wil hebben, al had ik het natuurlijk graag een paar slagen beter gedaan", zei Luiten.

Victor Perez

Rowin Caron had juist vier slagen minder nodig dan op de eerste dag en staat op een verdienstelijke zeventiende plek. De 30-jarige Nederlander staat op -4. Lars van Meijel is de derde Nederlander met -1, dezelfde score als Daan Huizing en Vince van Veen. Ook amateur Lars van der Vight (par) haalde de cut.

Titelhouder Victor Perez uit Frankrijk haalde de cut niet en komt dit weekend niet meer in actie op de Bernardus-golfbaan.

Tweevoudig winnaar

In 2013 en 2016 was Luiten de beste op het KLM Open. Beide edities werden op een andere baan gespeeld.

Meer uit Sport

Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

3 uur geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

3 uur geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

4 uur geleden
Schaatsster Hoogendoorn pakt EK-zilver op 1000 meter

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.

4 uur geleden
Poolse tennissers winnen voor het eerst United Cup

SYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.

5 uur geleden
Atlete Brinkman derde bij rentree in halve marathon Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.

5 uur geleden
Tennisster Sabalenka toont vorm met nieuwe titel in Brisbane

BRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.

11 uur geleden