Golfer Luiten eindigt in Johannesburg in top 10
JOHANNESBURG (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft het Steyn City Championship in Johannesburg afgesloten in de top 10. De 36-jarige Nederlander eindigde na vier rondes op een totaal van 272 slagen (-16), goed voor de gedeelde tiende plaats. Luiten had negen slagen meer nodig dan de Zuid-Afrikaanse winnaar Shaun Norris.
De 39-jarige Norris behaalde zijn eerste toernooizege op de DP World Tour, voorheen bekend als de Europese Tour. De Zuid-Afrikaan had drie slagen voorsprong op zijn landgenoot Dean Burmester.
Luiten sloot het toernooi af met een stabiele ronde met drie birdies. Net als zaterdag eindigde hij op 69 slagen. De dagen daarvoor had Luiten scores van 68 en 66 genoteerd.
Darius van Driel eindigde op de gedeelde 64e plek met 282 slagen. Van Driel sloot af met een wisselvallige ronde met twee bogeys en zelfs een dubbele bogey, maar ook een eagle en drie birdies. Daan Huizing haalde de 'cut' niet.
Meer uit Sport
KYIV (ANP/DPA) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de Orde van Vrijheid toegekend aan de skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj om diens standvastigheid tegenover het Internationaal Olympisch Comité (IOC).
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De finale van het kunstschaatsen bij de mannen op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina kende een dramatische ontknoping. De Amerikaanse topfavoriet Ilia Malinin bezweek in de vrije kür onder de druk en kwam enkele keren ten val. Hij zakte door een lage waardering van de jury van de eerste naar de achtste plaats.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de laatste vier te bereiken van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als zevende geplaatste Nederlander boog in twee sets voor de Canadese topspeler Félix Auger-Aliassime: 6-7 (2) 2-6.
6 uur geledenSAKHIR (ANP) - Red Bull ligt achter bij Mercedes, McLaren en Ferrari. Dat was de conclusie van technisch directeur Pierre Waché van de Formule 1-renstal van Max Verstappen na de eerste testdriedaagse in Bahrein. "Die drie waren duidelijk erg snel en het lijkt erop dat wij wat achterliggen, dus er is nog veel te verbeteren."
7 uur geledenTORONTO (ANP) - De Amerikaanse basketballer Chris Paul heeft zijn professionele carrière afgesloten. Op Instagram meldt de 40-jarige point guard dat hij na 21 jaar stopt met spelen. Paul stond sinds vorige week na een ruil met de Los Angeles Clippers onder contract bij de Toronto Raptors, maar kwam niet in actie voor het Canadese team.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo komt zaterdag op de Olympische Spelen in Milaan in de dertiende rit van de 500 meter in actie tegen zijn Amerikaanse rivaal Jordan Stolz. Een rit later treft Sebas Diniz de Poolse Europese kampioen Damian Zurek. De Boo trof Stolz eerder op de Spelen ook al op de 1000 meter.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo op de negende positie in het medailleklassement. Langebaanschaatser Jorrit Bergsma eindigde vrijdag als derde op de 10.000 meter. Het betekende voor TeamNL de zevende medaille van deze Spelen en de eerste bronzen.
7 uur geleden