Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Koepka vergroot op Masters in de regen zijn voorsprong

Golfer Koepka vergroot op Masters in de regen zijn voorsprong

AUGUSTA (ANP) - De Amerikaanse golfer Brooks Koepka heeft op de Masters in Augusta zijn leidende positie verstevigd. Koepka vergrootte tijdens de derde ronde zijn voorsprong op de Spanjaard Jon Rahm tot vier slagen. De derde ronde op de Augusta National Golf Club kon vanwege de aanhoudende regen en de wind echter door geen enkele golfer worden afgemaakt.

Zo legden Koepka en Rahm slechts zes holes af. Zij moeten zondag eerst de resterende twaalf holes afmaken en beginnen daarna aan hun slotronde. Opvallend is de hoge klassering van de Amerikaanse amateurgolfer Sam Bennett, die voorlopig derde staat met zeven slagen achterstand op zijn landgenoot.

"Het is super lastig", zei Koepka, die op -13 staat. "Je hebt de regen waar je mee moet dealen en het is ijskoud. Dat maakt het allemaal niet makkelijk. Ik moet zondag nog 29 of 30 holes spelen, maar daar maak ik me geen zorgen om. Dat hoort erbij. Dit zijn de Masters. Ik denk dat niemand dat dan erg vindt."

Ongunstige weersomstandigheden

De eerste major van het jaar wordt flink verstoord door de weersomstandigheden. Dat begon al vrijdag, toen het golftoernooi werd gestaakt nadat als gevolg van de harde wind bomen waren omgevallen op de baan. Bijna veertig golfers moesten zaterdag eerst nog hun tweede ronde afmaken.

Tiger Woods, vijfvoudig winnaar van het groene jasje in Augusta, voorkwam ternauwernood dat hij voor het eerst sinds 1996 de 'cut' miste op de Masters. Van de 54 golfers die zich plaatsten voor het slotweekeinde, staat de 47-jarige Amerikaan nu op de laatste plaats in het klassement met negen slagen boven par.

Meer uit Sport

Honkballers Venezuela winnen World Baseball Classic na zege op VS

MIAMI (ANP/AFP) - De honkballers van Venezuela hebben in de finale van de World Baseball Classic verrassend gewonnen van de Verenigde Staten: 3-2. Het betekende voor het Zuid-Amerikaanse land de eerste eindzege ooit op het officieuze wereldkampioenschap. De finale in Miami verliep op verschillende vlakken onder hoogspanning.

18 uur geleden
Hockeybondscoach Delmee wil dat het WK net als in 1998 gaat leven

AMSTELVEEN (ANP) - Jeroen Delmee, bondscoach van de Nederlandse hockeyers, wil dat het WK van komende zomer net zo gaat leven als in 1998, de laatste keer dat de Nederlandse mannen de titel wonnen. Hij organiseerde in november een diner voor zijn selectie met de selectie van dat toernooi. "Het seizoen dat leidt naar het wereldkampioenschap was begonnen, en ik vond dat we iets bijzonders moesten doen", zei Delmee dinsdag na de loting van het WK, dat in Nederland en België plaatsvindt.

1 dag geleden
Bondscoach Ehren blij met intercontinentale WK-loting hockeysters

AMSTELVEEN (ANP) - Raoul Ehren, de bondscoach van de Nederlandse hockeysters, is blij met de loting voor het WK, dat komende zomer in Nederland en België plaatsvindt. Oranje treft in de groepsfase Australië, Chili en Japan. "Dit vind ik eigenlijk wel het leukste", zei Ehren na de loting in het Wagener Stadion, "dat we teams uit vier verschillende continenten hebben."

1 dag geleden
Minister Sterk huldigt medaillewinnaars Paralympics

DEN HAAG (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur (26) heeft een zogenoemd chapeau-beeldje gekregen van minister Mirjam Sterk (Sport). De drievoudig gouden medaillewinnaar van de Paralympics genoot in Den Haag bij de huldiging van de medaillewinnaars bij de Paralympics met volle teugen. "Er is echt een droom uitgekomen", zei Kampschreur, die drie gouden medailles won in Italië. "Eens in de vier jaar staan wij in de aandacht. Dat is supertof. We worden geleefd, maar dat is genieten."

1 dag geleden
Sprintploegen zonder Broeders-Bol naar WK estafette in Botswana

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Atletiekunie stuurt een groep van dertig sprinters naar de WK estafette begin mei in Botswana. Lieke Klaver, Jonas Phijffers, Minke Bisschops en Elvis Afrifa zijn de blikvangers in de ploeg. Femke Broeders-Bol, olympisch kampioene gemengde estafette en in het bezit van tal van mondiale estafettemedailles op de 4x400 meter, ontbreekt. Broeders-Bol richt zich op de 800 meter, haar nieuwe afstand.

1 dag geleden
Minister Sterk is trots op Nederlandse paralympiërs

DEN HAAG (ANP) - Minister Mirjam Sterk van Sport is trots op de Nederlandse atleten die aan de Paralympische Winterspelen hebben deelgenomen. "Het is heel belangrijk dat mensen met een handicap ook in staat zijn om de top te halen", zei ze bij de huldiging van medaillewinnaars in Den Haag. "Ik hoop dat het veel mensen inspireert die ook met een handicap worstelen en laat zien dat het voor hen ook mogelijk is om te gaan sporten en mooie prestaties neer te zetten."

1 dag geleden
Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

1 dag geleden