Golfer Huizing gedeeld twintigste halverwege KLM Open
BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Daan Huizing is na twee dagen de beste Nederlander op het KLM Open. Hij staat op een gedeelde twintigste plaats op par na een ronde van 1 slag onder het baangemiddelde. Sommige golfers moesten zaterdagochtend nog hun tweede ronde afmaken, die vrijdag was onderbroken vanwege de wind.
Joost Luiten haalde de schifting na de tweede dag niet. Hij speelde een tweede ronde van 77 slagen, zes boven het baangemiddelde en zakte naar de 101e positie. Ook Wil Besseling staat na een ronde van 75 slagen aan de verkeerde kant van de 'cut'. Hij staat gedeeld 86e.
Darius van Driel staat gedeeld 26e met 1 boven par. Lars van Meijel staat gedeeld vijftigste met 3 boven par. De Zweed Joakim Lagergren gaat met een score van -8 voorlopig aan de leiding.
Ook Lars van der Vight heeft zich verzekerd van de laatste twee speelronden van het KLM Open. De 22-jarige golfer moest zijn tweede ronde zaterdagochtend nog afmaken en voltooide die in 71 slagen (par). Hij staat net als Van Meijel gedeeld vijftigste op 3 boven par.
Meer uit Sport
LOCARNO (ANP) - Romain Grégoire heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. In de rit over 157 kilometer rond Locarno met een venijnige slotfase was de Fransman van Groupama - FDJ United de sterkste van een kopgroep van veertien renners. Marcel Camprubí uit Spanje werd tweede, voor de Nederlander Bart Lemmen.
16 uur geledenLOCARNO (ANP) - Wielrenster Urška Žigart heeft donderdag haar kaak gebroken bij een val in de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland. Dat meldt haar ploeg AG Insurance - Soudal. De 29-jarige Sloveense, die verloofd is met wereldkampioen en viervoudig Tourwinnaar Tadej Pogačar, kwam in de laatste kilometer van de etappe ten val.
17 uur geledenLOCARNO (ANP) - Wielrenster Elisa Longo Borghini heeft de tweede etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Italiaans kampioene van UAE Team ADQ nam met de ritzege ook de leiderstrui over van Femke de Vries.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag zonder het spelen van kwalificaties meedoen aan het hoofdtoernooi van Wimbledon. De nummer 72 van de wereld, die vorige maand de vierde ronde haalde op Roland Garros, profiteert van de afmelding van de geblesseerde Tomáš Macháč. Dat meldt de toernooiorganisatie.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is weer opgenomen in de Oranjeselectie. Dat meldt turnbond KNGU.
22 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van de New York Knicks hebben de uitnodiging om het Witte Huis te bezoeken geaccepteerd. Dat meldde James Dolan, de eigenaar van het basketbalteam dat afgelopen weekend voor het eerst sinds 1973 de titel in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA veroverde.
1 dag geledenBERLIJN (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft twee weken na haar verrassende uitschakeling in de kwartfinale van Roland Garros een succesvolle comeback gemaakt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won op het grastoernooi van Berlijn van de Russin Ekaterina Aleksandrova en plaatste zich daarmee voor de kwartfinale.
1 dag geleden