Golfer Huizing beste Nederlander op KLM Open, Syme wint
BADHOEVEDORP (ANP) - Daan Huizing heeft het KLM Open in Badhoevedorp afgesloten op de gedeelde negentiende plaats. De 34-jarige golfer uit Soest was daarmee de beste Nederlander op The International, waar de Schot Connor Syme de winnaar werd. Huizing noteerde een slotronde van 73 slagen, 2 boven het baangemiddelde, waarmee hij het toernooi par speelde.
Huizing begon de laatste dag op de gedeelde achtste plaats, nadat hij zaterdag voor een knappe ronde van 69 slagen (-2) had getekend. Hij stond zondag vrijwel de hele dag in de top tien, nadat hij twee birdies en twee bogeys had gemaakt op zijn eerste zestien holes. Door een dubbele bogey op zijn voorlaatste hole zakte hij weg uit de top van het klassement.
Voor de 29-jarige Syme was het de eerste toernooizege op de DP World Tour. Ondanks de lastige omstandigheden op The International, met veel wind en regen, kwam hij tot een ronde van 70 slagen (-1). Met een totaal van -11 hield hij de Zweed Joakim Lagergren 2 slagen achter zich.
Late bogeys
Darius van Driel legde beslag op de gedeelde 26e plaats. De 36-jarige Zuid-Hollander had lange tijd uitzicht op een eindklassering in de subtop, maar verspeelde zijn positie met drie late bogeys. Na zijn slotronde van 70 slagen (-1) eindigde hij het toernooi met een totaal van +1.
Lars van Meijel (30) klom vijf plaatsen naar de 55e plek, na een ronde van 71 slagen (par) en een totaal van +5. Lars van der Vight (22) zakte naar de zeventigste positie (+10). Hij leverde zondag een kaart in van 78 slagen (+7).
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Max Verstappen (28) heeft tijdens een langdurig onderbroken derde vrije training in Madrid de vijfde tijd neergezet. De viervoudig wereldkampioen van de Formule 1 reed zijn snelste ronde op het nieuwe circuit in de Spaanse hoofdstad in 1.33,172.
3 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Ben Shelton heeft voor de eerste keer de finale van een grandslamtoernooi bereikt. De 23-jarige Amerikaan versloeg in de halve eindstrijd van de US Open in New York zijn landgenoot Frances Tiafoe in vier sets. Het werd: 4-6 6-3 6-3 7-5.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Alexander Zverev heeft zich in de nacht van vrijdag op zaterdag op de US Open voor zijn derde grandslamfinale op rij geplaatst. De Duitse nummer één van de plaatsingslijst was in drie sets te sterk voor de Russische nummer 50 van de wereld, Karen Chatsjanov: 6-3 7-6 (7) 7-6 (6). In de finale treft Zverev de winnaar van een Amerikaans onderonsje tussen Frances Tiafoe en Ben Shelton, dat later in de nacht van vrijdag op zaterdag begint.
12 uur geledenPEÑAS BLANCAS (ANP) - Wielrenner Eddie Dunbar heeft de negentiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Ier van Pinarello Q36.5 was de beste uit een kopgroep in de rit met aankomst bergop. De Colombiaanse bergtruidrager Santiago Buitrago werd tweede, voor de Brit Thomas Gloag.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen (28) heeft bij de eerste vrije training in Madrid de vijfde tijd (1.34,703) neergezet. De viervoudig wereldkampioen reed in zijn Red Bull voor het eerst op het stratencircuit met 22 bochten in de Spaanse hoofdstad.
23 uur geledenMADRID (ANP) - Een crash van de Thaise coureur Tasanapol Inthraphuvasak tijdens de eerste vrije training van de Formule 2 in Madrid op vrijdag heeft de discussie gevoed of het nieuwe circuit in Madrid niet te gevaarlijk is. De wagen raakte in bocht 19 de vangrail en vatte vlam. De coureur kon op tijd de auto verlaten.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Beachvolleyballer Stefan Boermans vormt voortaan weer een team met Yorick de Groot. Dat meldt de Nederlandse volleybalbond Nevobo.
1 dag geleden