Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer DeChambeau houdt jonge Wolff van zege af

Golfer DeChambeau houdt jonge Wolff van zege af

DETROIT (ANP) - De Amerikaanse golfer Bryson DeChambeau heeft zich met een slotronde van 65 slagen de beste getoond in de Rocket Mortgage Classic, een toernooi uit de PGA Tour dat gehouden werd in Detroit. DeChambeau begon aan zijn slotronde met drie slagen achterstand op zijn jonge landgenoot Matthew Wolff.

Wolff moest echter al snel vijf bogeys op zijn kaart noteren, terwijl DeChambeau op zijn eerste tien holes vijf birdies wegputte en de leiding overnam. Wolff herpakte zich nog met vier birdies, maar met een ronde van 71 slagen strandde hij uiteindelijk op drie slagen van DeChambeau.

Wolff was met zijn 21 jaar de jongste golfer geweest sinds Tiger Woods in 1996 die zijn tweede toernooizege op de PGA Tour zou hebben gepakt. Voor de 26-jarige DeChambeau was het zijn zesde overwinning. De Amerikaan Cameron Champ, die ongeveer twee weken geleden positief testte op het coronavirus en tien dagen in zelfisolatie ging, mocht na drie negatieve testen alsnog aan het toernooi deelnemen. Hij eindigde na een slotronde van 66 slagen op de gedeelde twaalfde plaats.

Meer uit Sport

Van der Poel had 'geen power' in de benen bij mislukt WK

VAL DI SOLE (ANP) - Mathieu van der Poel (31) had "geen power" in zijn benen. Dat zei de Nederlander na zijn mislukte poging zondag om het WK mountainbike te winnen. "Ik had geen goede dag. Dat was al vanaf het begin zo. Ik bleef zitten waar ik zat", zei Van der Poel, die als 33e was gestart en als nummer 30 eindigde tegen de NOS.

1 uur geleden
Tennisster Pegula eenvoudig naar tweede ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Jessica Pegula is goed begonnen aan de US Open. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Elena-Gabriela Ruse in de eerste ronde van het laatste grandslamtoernooi van het seizoen: 6-3 6-2.

2 uur geleden
Duitse hockeyers verslaan Spanje in WK-finale

WAVER (ANP) - Duitsland is wereldkampioen hockey bij de mannen. De Europees kampioen won in de finale met 1-0 van Spanje. Het enige doelpunt werd in de 44e minuut gemaakt door Michel Struthoff. Nederland werd vierde op het WK hockey in Nederland en België.

3 uur geleden
Mas wint negende etappe in de Vuelta en blijft aan de leiding

ALTO DE AITANA (ANP) - Enric Mas heeft de negende etappe in de Vuelta gewonnen. In de rit van Villajoyosa over 187,4 kilometer naar Alto de Aitana was hij de sterkste. De Schot Oscar Onley werd tweede. De Spanjaard Mas van Movistar blijft leider in het klassement.

4 uur geleden
Roeier Van der Bij verloor oma een week voor WK-goud met de acht

AMSTELVEEN (ANP) - Jan van der Bij verloor zijn oma een week voordat hij zondag goud won met de mannenacht op de WK roeien. Dat zei de emotionele roeier na de wedstrijd op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos tegen de NOS. De Nederlandse mannenacht prolongeerde de wereldtitel na een spannende race door Groot-Brittannië 6 honderdsten van een seconde achter zich te houden.

4 uur geleden
Van der Poel ver achter winnaar Pidcock bij WK mountainbike

VAL DI SOLE (ANP) - Mathieu van der Poel (31) is er niet in geslaagd om het WK mountainbike te winnen. De titel ging in het Italiaanse Val di Sole naar de Brit Thomas Pidcock (27), die net als Van der Poel vanaf de vijfde rij startte. De Brit Charlie Aldridge werd tweede voor de Canadees Cole Punchard. Van der Poel werd 30e.

5 uur geleden
Britse roeikampioene Henry denkt dat beste nog komt bij Florijn

AMSTELVEEN (ANP) - Wereldkampioene in de skiff Lauren Henry denkt dat het beste nog moet komen bij de teruggekeerde olympisch kampioene Karolien Florijn. Dat zei de Britse roeister zondag op de Amsterdamse Bosbaan tegen het ANP. Florijn voer achter Henry en de Ierse Fiona Murtagh naar de derde plaats op de WK in Nederland.

5 uur geleden