Golfer DeChambeau houdt jonge Wolff van zege af
DETROIT (ANP) - De Amerikaanse golfer Bryson DeChambeau heeft zich met een slotronde van 65 slagen de beste getoond in de Rocket Mortgage Classic, een toernooi uit de PGA Tour dat gehouden werd in Detroit. DeChambeau begon aan zijn slotronde met drie slagen achterstand op zijn jonge landgenoot Matthew Wolff.
Wolff moest echter al snel vijf bogeys op zijn kaart noteren, terwijl DeChambeau op zijn eerste tien holes vijf birdies wegputte en de leiding overnam. Wolff herpakte zich nog met vier birdies, maar met een ronde van 71 slagen strandde hij uiteindelijk op drie slagen van DeChambeau.
Wolff was met zijn 21 jaar de jongste golfer geweest sinds Tiger Woods in 1996 die zijn tweede toernooizege op de PGA Tour zou hebben gepakt. Voor de 26-jarige DeChambeau was het zijn zesde overwinning. De Amerikaan Cameron Champ, die ongeveer twee weken geleden positief testte op het coronavirus en tien dagen in zelfisolatie ging, mocht na drie negatieve testen alsnog aan het toernooi deelnemen. Hij eindigde na een slotronde van 66 slagen op de gedeelde twaalfde plaats.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP/RTR/DPA) - Vrienden en familie hebben Lewis Hamilton door zijn moeilijkste dagen geholpen, de dagen waarop negatieve gevoelens over zijn overstap naar Ferrari hem somber stemden. "Zij hebben mij gered. Echte mensen die me kennen en nooit aan me hebben getwijfeld", vertelde de 41-jarige Brit over zijn bevrijdende overwinning in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië, de 106e GP-zege in zijn carrière, maar pas de eerste voor Ferrari.
6 minuten geledenLONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft de tweede ronde van het tennistoernooi van Queen's in Londen bereikt. De 30-jarige Nederlander versloeg in de eerste ronde de 24-jarige Brit Harry Wendelken: 6-4 7-6 (5).
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen hebben op de World Cup of Darts in Frankfurt de finale bereikt. Het Nederlandse duo was in de halve finales oppermachtig tegen Noord-Ierland en schakelde de titelverdediger uit met 8-2 in legs. Van Gerwen was de man in vorm; hij gooide veelal de beslissende dubbels.
21 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro heeft zondag de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De 22-jarige Mexicaan van UAE Team Emirates klom zondag van plek 3 naar plek 1 in het algemeen klassement met een overtuigende etappezege op het Plateau de Solaison, een klim van de buitencategorie. De Spanjaard Juan Ayuso werd tweede op 1 minuut van Del Toro, net voor Tobias Johannessen uit Noorwegen.
1 dag geledenROSMALEN (ANP) - Kamil Majchrzak heeft op het Libéma Open zijn eerste ATP-zege geboekt. In een boeiende tennisfinale op het gras van Rosmalen versloeg de 30-jarige Pool Alex de Minaur, de nummer 6 van de wereld, in drie sets na een tiebreak: 6-3 2-6 7-6 (5).
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Lewis Hamilton heeft zijn eerste zege voor Ferrari in de Formule 1 geboekt. De Britse zevenvoudig wereldkampioen won de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië dankzij een gewiekste pitstopstrategie.
1 dag geledenKOPENHAGEN (ANP) - De Belgische wielrenner Jasper Philipsen heeft de tweede editie van de Copenhagen Sprint gewonnen. De sprinter van Alpecin-Premier Tech was in de straten van Kopenhagen sneller dan de Deen Tobias Lund Andresen en de Australiër Sam Welsford. Danny van Poppel was de beste Nederlander op de vijfde plaats, Frits Biesterbos werd zevende.
1 dag geleden