Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer DeChambeau houdt jonge Wolff van zege af

Golfer DeChambeau houdt jonge Wolff van zege af

DETROIT (ANP) - De Amerikaanse golfer Bryson DeChambeau heeft zich met een slotronde van 65 slagen de beste getoond in de Rocket Mortgage Classic, een toernooi uit de PGA Tour dat gehouden werd in Detroit. DeChambeau begon aan zijn slotronde met drie slagen achterstand op zijn jonge landgenoot Matthew Wolff.

Wolff moest echter al snel vijf bogeys op zijn kaart noteren, terwijl DeChambeau op zijn eerste tien holes vijf birdies wegputte en de leiding overnam. Wolff herpakte zich nog met vier birdies, maar met een ronde van 71 slagen strandde hij uiteindelijk op drie slagen van DeChambeau.

Wolff was met zijn 21 jaar de jongste golfer geweest sinds Tiger Woods in 1996 die zijn tweede toernooizege op de PGA Tour zou hebben gepakt. Voor de 26-jarige DeChambeau was het zijn zesde overwinning. De Amerikaan Cameron Champ, die ongeveer twee weken geleden positief testte op het coronavirus en tien dagen in zelfisolatie ging, mocht na drie negatieve testen alsnog aan het toernooi deelnemen. Hij eindigde na een slotronde van 66 slagen op de gedeelde twaalfde plaats.

Meer uit Sport

Kok dacht dat haar tijd goed genoeg was voor olympisch goud

MILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.

32 minuten geleden
Emotionele Leerdam blij dat ze haar hart heeft gevolgd

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.

1 uur geleden
Leerdam bezorgt Nederland eerste goud op Spelen, zilver voor Kok

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.

1 uur geleden
Schulting ontevreden na 1000 meter: dit was niet goed genoeg

MILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.

2 uur geleden
Skiester Vonn ondergaat tweede operatie aan gebroken been

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.

3 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen pakt ook goud op teamcombinatie

BORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.

4 uur geleden
Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

9 uur geleden