Golfer Besseling valt net buiten top 20 in Qatar Masters
DOHA (ANP) - Golfer Wil Besseling heeft zich in de laatste ronde van de Qatar Masters niet bovenin kunnen handhaven. De Noord-Hollander zakte door een slotronde van 74 slagen (2 boven par) van de elfde naar de gedeelde 21e plaats in het eindklassement. Besseling speelde wisselvallig in zijn vierde omloop op de golfbaan van Doha; hij noteerde vier birdies, maar zette er zes bogeys tegenover.
Daan Huizing, de tweede Nederlander in Qatar, was al na de eerste ronde afgehaakt door een rugblessure. De Nederlander vertelde op Instagram dat de rugklachten waren veroorzaakt door de slechte matrassen in zijn hotel. Hij hoopt er over drie weken bij zijn volgende toernooi op de DP World Tour weer bij te zijn.
De zege in de Qatar Masters ging naar de Schot Ewen Ferguson, die met één slag minder eindigde dan de Amerikaan Chase Hanna. De 25-jarige Ferguson boekte zijn eerste zege op de tour.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - De Tsjechische tennisster Karolína Muchová heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. In de kwartfinale was ze in twee sets te sterk voor de Japanse viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka: 7-6 (4) 6-4. Het is voor het eerst in haar carrière dat Muchová de halve finales van Wimbledon heeft bereikt.
17 minuten geledenFOIX (ANP) - Mads Pedersen heeft de vierde etappe van de Tour de France op zijn naam geschreven. De Deen van Lidl-Trek was na 181,9 kilometer tussen Carcassonne en Foix de beste in de sprint van de kopgroep van tien renners. Zijn Amerikaanse teamgenoot Quinn Simmons werd tweede en de Spanjaard Raúl García Pierna werd derde.
48 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst in zijn carrière de kwartfinales van Wimbledon bereikt. Hij wist dinsdag het restant van de achtste finale tegen Jiří Lehečka uit Tsjechië winnend af te sluiten. De partij was maandag stilgelegd vanwege de avondklok van Wimbledon. Zverev won uiteindelijk in vier sets: 6-4 7-5 3-6 7-6 (6).
1 uur geledenLAUSANNE (ANP/AFP/RTR) - Russische atleten mogen weer deelnemen aan teamsporten en kwalificaties voor de Olympische Spelen. Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft de schorsing van het Russisch Olympisch Comité voorlopig opgeheven, zo laat het weten vanuit Lausanne.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft voor het eerst in haar loopbaan de halve finales van Wimbledon bereikt. De 22-jarige Amerikaanse versloeg haar landgenote Jessica Pegula in de kwartfinales in drie sets: 4-6 6-3 6-3.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich verzekerd van een plek in de halve finales van Wimbledon. De Italiaanse nummer 1 van de wereld was in drie sets te sterk voor de Duitser Jan-Lennard Struff: 7-5 7-6 (4) 6-3.
2 uur geledenLAUSANNE (ANP) - De Noordse combinatie verdwijnt na meer dan honderd jaar als onderdeel van de Olympische Winterspelen. Het Internationaal Olympisch Comité heeft besloten de aloude combinatie van skispringen en langlaufen te schrappen uit het programma. Dat zal op de eerstkomende Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen al het geval zijn.
2 uur geleden