Golfer Besseling na sterke slotronde 17e op Cyprus Open
PAPHOS (ANP) - Golfer Wil Besseling is als zeventiende geëindigd op het Cyprus Open. De Noord-Hollander, die zaterdag was weggezakt naar de gedeelde dertigste plaats, herpakte zich met een ronde van 66 slagen, vijf onder het baangemiddelde en steeg dertien plaatsen.
De zege ging na een play-off naar Callum Shinkwin. De 27-jarige Brit eindigde na een ronde van 63 slagen net als de Fin Kalle Samooja op 264 slagen, twintig onder het baangemiddelde. Shinkwin had voor de extra hole vier slagen nodig, één minder dan Samooja.
Besseling noteerde in de slotronde zes birdies en een bogey en speelde zijn beste ronde van het toernooi. Hij herstelde zich daarmee van het matige slot in de derde ronde op zaterdag.
Joost Luiten ging rond in 69 slagen, twee onder het baangemiddelde. Hij kon zijn 53e plaats van zaterdag daarmee niet meer verbeteren.
Meer uit Sport
SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
5 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
13 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
13 uur geledenTREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.
14 uur geleden