Golfer Besseling na sterke slotronde 17e op Cyprus Open
PAPHOS (ANP) - Golfer Wil Besseling is als zeventiende geëindigd op het Cyprus Open. De Noord-Hollander, die zaterdag was weggezakt naar de gedeelde dertigste plaats, herpakte zich met een ronde van 66 slagen, vijf onder het baangemiddelde en steeg dertien plaatsen.
De zege ging na een play-off naar Callum Shinkwin. De 27-jarige Brit eindigde na een ronde van 63 slagen net als de Fin Kalle Samooja op 264 slagen, twintig onder het baangemiddelde. Shinkwin had voor de extra hole vier slagen nodig, één minder dan Samooja.
Besseling noteerde in de slotronde zes birdies en een bogey en speelde zijn beste ronde van het toernooi. Hij herstelde zich daarmee van het matige slot in de derde ronde op zaterdag.
Joost Luiten ging rond in 69 slagen, twee onder het baangemiddelde. Hij kon zijn 53e plaats van zaterdag daarmee niet meer verbeteren.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
1 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
1 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
3 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
5 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
6 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
8 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden