Goffin beëindigt samenwerking met coach Johansson
PARIJS (ANP) - David Goffin heeft de samenwerking met zijn Zweedse coach Thomas Johansson beëindigd. Dat maakte de Belgische tennisser, de nummer 14 van de wereld, via sociale media bekend.
"Na een samenwerking van twee jaar hebben Thomas en ik besloten onze samenwerking te stoppen. Ik wens hem het beste voor de toekomst", schreef de 29-jarige Goffin.
Voor Goffin is het tennisseizoen teleurstellend geëindigd. Op de laatste vier toernooien die hij speelde, wist hij geen partij te winnen. Op het masterstoernooi van Parijs verloor hij deze week van de Slowaak Norbert Gombos.
Op Roland Garros verloor Goffin al in de eerste ronde. Op de US Open haalde hij de vierde ronde en hij begon het seizoen met een derde ronde op de Australian Open.
De inmiddels 45 jaar oude Johansson won in zijn actieve loopbaan in 2002 de Australian Open.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.
17 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.
46 minuten geledenMILAAN (ANP) - Het Nederlandse shorttrackteam voor de finale van de olympische aflossing kent geen verrassingen. Bondscoach Niels Kerstholt vervangt Itzhak de Laat zoals verwacht door Melle van 't Wout. Kopman Jens van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons zijn de andere drie rijders.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra Velzeboer en Suzanne Schulting hebben bij de Olympische Spelen de halve finale op de 1500 meter bereikt. Beide Nederlandse rijdsters eindigden in de vijfde kwartfinale bij de eerste drie.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Michelle Velzeboer is op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwartfinale van de 1500 meter. De 22-jarige Nederlandse ging in de laatste ronde onderuit en eindigde daardoor niet bij de eerste drie. Dat was nodig om een ronde verder te mogen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Al het vechten is eindelijk beloond voor Antoinette Rijpma-de Jong. De 30-jarige Friezin had al vijf olympische medailles - twee keer zilver, drie keer brons - maar veroverde op de Spelen van Milaan eindelijk die felbegeerde gouden plak op de 1500 meter.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De ijshockeyers van Canada staan zondag in de olympische finale. De favoriet voor goud knokte zich in de halve eindstrijd naar een zege op Finland: 3-2 (0-1 1-1 2-0).
2 uur geleden