Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Godts na twee doelpunten en assist: ik ben eindelijk terug

Godts na twee doelpunten en assist: ik ben eindelijk terug

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts speelde in de thuiswedstrijd van Ajax tegen PEC Zwolle (3-1) met twee doelpunten en een assist een hoofdrol. "Ik ben eindelijk terug", zei de Belgische buitenspeler, die voor het eerst dit seizoen in de basis de kans kreeg van trainer John Heitinga, tegen ESPN.

"Ik heb veel geleerd de afgelopen maanden", aldus Godts, die de concurrentie op zijn plek zag toenemen met de komst van Raúl Moro. "Ik ben gewoon blijven vechten en uiteindelijk loont het nu. Het is een proces en ik ben blij dat ik het meemaak. Als ik niets meer kan leren, is het ook niet goed."

Ajax was de eerste helft veel beter dan PEC Zwolle, maar viel na rust ver terug. "Zij gingen iets anders druk zetten", zag aanvoerder Davy Klaassen. "Daar moeten we goed naar kijken voor een volgende keer. Het eerste uur zag er attractief uit."

Meer uit Voetbal

PSV'er Veerman: op tv is dit misschien leuk, op het veld niet

NIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.

9 minuten geleden
PSV in vermakelijk en spectaculair duel met 5-3 langs NEC

NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.

25 minuten geleden
Van de Ven scoort voor winnend Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich bovenin de Premier League weer naast Arsenal gemeld. De Londenaren wonnen met 3-0 bij West Ham United en herstelden zich daarmee van de nederlaag in de vorige speelronde tegen Bournemouth (0-1).

52 minuten geleden
Inter in doelpuntrijke topper ten onder tegen Juventus

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft de topper tegen Juventus in de Italiaanse voetbalcompetitie verloren. Het elftal van trainer Cristian Chivu ging in Turijn met 4-3 onderuit. Inter is komende woensdag de eerste tegenstander van Ajax in het hoofdtoernooi van de Champions League.

1 uur geleden
Read en Smal bij Feyenoord in de basis tegen sc Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord heeft zijn basiselftal voor de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op twee plaatsen aangepast. Vleugelverdedigers Givairo Read en Gijs Smal doen vanaf het begin mee. In het vorige competitieduel met Sparta Rotterdam werden die plekken nog ingenomen door Bart Nieuwkoop en Jordan Bos.

1 uur geleden
Heitinga ziet Ajax goede eerste helft spelen: dit is de norm

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga was zaterdag goed te spreken over de eerste helft van zijn elftal tegen PEC Zwolle (3-1). "Dit is de norm, dit is hoe we willen spelen. De eerste helft hebben we het publiek kunnen vermaken. We hadden alleen meer doelpunten moeten maken", sprak de oud-verdediger na afloop.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles - FC Volendam uitgesteld wegens regen en onweer

DEVENTER (ANP) - Het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en Volendam is vanwege regen en onweer voorlopig uitgesteld. Onder voorbehoud van de omstandigheden is de nieuwe aanvangstijd van de wedstrijd in de Eredivisie 19.10 uur, meldt de thuisclub op X.

2 uur geleden