Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'God' Ibrahimovic hervat training bij AC Milan met 'studenten'

'God' Ibrahimovic hervat training bij AC Milan met 'studenten'

MILAAN (ANP) - De Zweedse vedette Zlatan Ibrahimovic heeft bij AC Milan de groepstraining hervat. De 38-jarige aanvaller raakte op 25 mei geblesseerd tijdens een oefensessie. Aanvankelijk werd gevreesd voor zwaar letsel aan een achillespees, maar de schade bleek mee te vallen. Daardoor kan hij in het restant van de competitie in de Serie A waarschijnlijk toch nog van waarde zijn voor zijn Italiaanse club.

Ibrahimovic kan wellicht zondag al tegen AS Roma zijn rentree vieren. Zelf heeft hij er in elk geval weer veel zin in. Op kenmerkende wijze plaatste de zelfbewuste Zlatan vrijdag op Instagram een foto waarop te zien is hoe hij een bal aan de voet heeft en enkele medespelers toekijken. "God en zijn studenten", meldde hij.

AC Milan hervatte maandag de competitie met een zege bij Lecce (1-4). De vroegere grootmacht staat na 27 speelronden op de achtste plek in de Serie A met 39 punten.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

9 minuten geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

10 minuten geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

28 minuten geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

2 uur geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

2 uur geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

2 uur geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

3 uur geleden