Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead zet serie in uitduels voort en vergroot zorgen Vitesse

Go Ahead zet serie in uitduels voort en vergroot zorgen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft ook de uitwedstrijd tegen Vitesse weten te winnen: 0-2. De club uit Deventer vergrootte met de zege de zorgen van Vitesse, dat laatste blijft in de Eredivisie.

De Noor Oliver Edvardsen zette Go Ahead in de 37e minuut op voorsprong. Hij was alert na een dieptepass van Evert Linthorst, was net op tijd bij de bal en omspeelde de uitgekomen keeper Eloy Room. Edvardsen kon de bal eenvoudig binnenschieten. Het betekende zijn vijfde doelpunt van het seizoen.

Vitesse drong vervolgens aan, gesteund door het publiek, dat voorafgaand aan het duel met spandoeken boven de weg het belang van het duel nog maar eens duidelijk had gemaakt. Een puntje was de Arnhemmers niet gegund. Diep in blessuretijd maakte de Deen Jakob Breum er na een uitbraak zelfs nog 0-2 van.

Ongeslagen reeks

Go Ahead, dat na rood voor Willum Thór Willumsson in blessuretijd nog even met tien man stond, is nu al zes uitduels op een rij ongeslagen. Door de overwinning staat Go Ahead zesde, met 5 punten minder dan nummer 5 Ajax. De ploeg van trainer René Hake kon in Arnhem niet beschikken over aanvoerder Bas Kuipers, die geschorst was. Willumsson is nu geschorst voor de derby tegen PEC Zwolle van volgende week.

Bij de thuisploeg had Mexx Meerdink direct een basisplaats. De 20-jarige aanvaller wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van AZ.

Meer uit Voetbal

Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

3 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

4 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

4 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

14 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

17 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

17 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

18 uur geleden