Go Ahead zet goede reeks voort met late zege op FC Groningen
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Eredivisie puntenverlies tegen FC Groningen ternauwernood voorkomen. De Deventenaren sloegen tegen de nummer 14 kort voor tijd toe: 2-1. Go Ahead verkleinde de achterstand op nummer 6 AZ, dat gelijkspeelde bij FC Utrecht, tot 3 punten.
Oliver Antman zette Go Ahead Eagles al in de vijfde minuut op voorsprong tegen zijn voormalige werkgever. FC Groningen knokte zich terug in de wedstrijd en kwam na een half uur spelen verdiend langszij. Na een voorzet van Mats Seuntjens passeerde Brynjólfur Willumsson doelman Jari de Busser met een kopbal.
In de tweede helft waren de hoogtepunten schaars. Victor Edvardsen miste kort voor tijd een grote kans voor Go Ahead. In blessuretijd viel de winnende treffer alsnog, via invaller Milan Smit.
Go Ahead is bezig aan een sterke serie. De ploeg van coach Paul Simonis behaalde uit de laatste vijf competitieduels 13 punten en bereikte woensdag ten koste van FC Twente de kwartfinales van de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
26 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
18 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
19 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
20 uur geleden