Go Ahead wint van FC Volendam na sterke eerste helft
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de thuiswedstrijd tegen FC Volendam dankzij een sterke eerste helft gewonnen: 4-1. Go Ahead, dat in de tweede helft met tien man speelde, leidde bij rust al met 3-0.
Bas Kuipers bracht Go Ahead in de 13e minuut aan de leiding en vlak voor rust tilden Oliver Edvardsen en Willum Thór Willumsson de stand naar 3-0. Daryl van Mieghem verkleinde de achterstand van FC Volendam na een uur tot twee doelpunten, maar in het laatste half uur kwam de ploeg uit Deventer niet meer in de problemen. Zo'n 5 minuten voor tijd schoot invaller Enric Llansana, die niet eerder scoorde voor Go Ahead, van buiten het zestienmetergebied zelfs nog de 4-1 binnen.
Aanvaller Bobby Adekanye werd vlak voor rust met een directe rode kaart weggestuurd. Scheidsrechter Edwin van de Graaf gaf aanvankelijk geel voor de tackle van Adekanye, maar na het zien van de beelden besloot hij zijn beslissing te herzien.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
7 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
8 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
9 uur geleden