Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead wint tegen Heerenveen ook tweede thuisduel dit seizoen

Go Ahead wint tegen Heerenveen ook tweede thuisduel dit seizoen

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft ook de tweede thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Deventenaren waren zaterdag met 3-2 te sterk voor sc Heerenveen, dat een groot deel van de tweede helft met een man minder speelde na een rode kaart voor de Engelsman Charlie Webster.

De zege voor Go Ahead was verdiend. Het elftal van trainer René Hake leek al in de 2e minuut de leiding te nemen, maar het doelpunt van Victor Edvardsen werd wegens buitenspel afgekeurd. Halverwege de eerste helft kwam Go Ahead toch op voorsprong. Na een ingestudeerde hoekschop schoot de inlopende verdediger Bas Kuipers met links raak: 1-0.

Go Ahead liep tegen het einde van de eerste helft verder weg. Philippe Rommens benutte een strafschop. Heerenveen maakte in blessuretijd vrij onverwacht de 2-1. Scheidsrechter Jannick van der Laan oordeelde bij een hoge bal naar voren dat er geen sprake was van een overtreding van spits Ion Nicolaescu op keeper Jeffrey de Lange. Webster kon de losgelaten bal daarna in het doel schieten (2-1).

Webster kreeg na een klein uur spelen rood nadat hij Evert Linthorst onderuit had gehaald. Sylla Sow zorgde al snel daarna voor de 3-1. Heerenveen verkleinde in de slotfase de achterstand via Osame Sahraoui nog wel, maar verder kwamen de Friezen niet.

Go Ahead en Heerenveen hebben nu allebei 6 punten. Heerenveen speelde wel een wedstrijd meer.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

1 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

1 uur geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

1 uur geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

3 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

3 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

4 uur geleden
Iran doet onder voorwaarden mee aan WK voetbal

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.

5 uur geleden