Go Ahead 'virtueel' tweede, moet wachten op restant De Graafschap
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie na de winst op Excelsior (0-1) 'virtueel' afgesloten als nummer twee, wat normaal gesproken goed zou zijn voor promotie naar de Eredivisie. De Graafschap kan de Deventenaren echter nog inhalen, als de club wint van Helmond Sport.
Het duel in Doetinchem, gelijktijdig begonnen met Excelsior - Go Ahead Eagles, werd echter in de 39e minuut gestaakt wegens noodweer. Dat duel is rond 22.00 uur hervat, bij een stand van 0-0.
Vooraf hadden nog drie clubs kans om De Graafschap te passeren. Naast Go Ahead Eagles waren dat Almere City FC en NAC. Almere speelde gelijk tegen Jong PSV (1-1), NAC verloor bij Cambuur (3-2). Als deze clubs hadden gewonnen, waren ze nu ook achter de Eagles geëindigd.
In Rotterdam kwam Go Ahead Eagles in de 82e minuut op voorsprong door een doelpunt van Bas Kuipers.
Eerder al promoveerde kampioen Cambuur naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
5 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
16 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
17 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
18 uur geleden