Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead vindt in Simonis nieuwe hoofdtrainer

Go Ahead vindt in Simonis nieuwe hoofdtrainer

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in Paul Simonis een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 39-jarige Simonis volgt René Hake op. Hake is op weg naar Manchester United om assistent te worden van Erik ten Hag.

Simonis heeft voor twee jaar getekend in Deventer. Hij was er tussen 2020 en 2022 al werkzaam als assistent-trainer. "Ik heb destijds twee prachtige jaren gehad bij de club. In die periode heb ik met enorm veel fijne mensen mogen samenwerken. De lijntjes waren kort en na mijn vertrek heb ik altijd contact gehouden met verschillende personen binnen de organisatie", aldus Simonis op de website van de club.

Voor de dertiger wordt het zijn eerste klus als hoofdtrainer. "Dat wil ik graag doen bij een club waar ik zelf veel vertrouwen in heb en waar de club dat ook richting jou uitspreekt. Dat is hier het geval", aldus Simonis.

Europees voetbal

Voormalig assistent Simonis komt over van sc Heerenveen, waar hij assistent was van Kees van Wonderen. Die maakte in Friesland plaats voor Robin van Persie.

Go Ahead Eagles werd afgelopen seizoen negende in de Eredivisie en plaatste zich via de play-offs voor Europees voetbal. In de voorronden van de Conference League neemt Go Ahead het op tegen SK Brann uit Noorwegen.

Meer uit Voetbal

Noorse spits Haaland noemt heldenrol op WK voetbal 'onwerkelijk'

EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.

1 uur geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre stapt op na uitschakeling op WK

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.

3 uur geleden
Engeland schakelt gastland Mexico uit en staat in kwartfinales WK

MEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.

5 uur geleden
Neymar neemt op WK in tranen afscheid van interlandvoetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.

8 uur geleden
Mexico - Engeland uur verlaat wegens weersomstandigheden

MEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).

8 uur geleden
Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

9 uur geleden
Bondscoach Pochettino viert terugdraaien schorsing Balogun

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.

10 uur geleden