Go Ahead verlengt aflopend contract Deijl met drie jaar
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft het aflopende contract van verdediger Mats Deijl met drie seizoenen verlengd, tot de zomer van 2027. De 26-jarige rechtsback miste dit seizoen nog geen minuut bij de nummer 5 van de Eredivisie.
De in 2021 van FC Den Bosch overgekomen Deijl hoefde niet lang na te denken over de keuze om langer te blijven. "Ik heb altijd wel de ambitie gehad om een stap naar het buitenland te zetten, maar dat kan altijd nog. Toen de club met een nieuw contractvoorstel kwam, waren mijn vriendin en ik er snel uit. We zijn er blij mee!"
Met Go Ahead neemt Deijl het zaterdag op tegen RKC Waalwijk.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
42 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.
45 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
3 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
3 uur geleden