Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead verlengt aflopend contract Deijl met drie jaar

Go Ahead verlengt aflopend contract Deijl met drie jaar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft het aflopende contract van verdediger Mats Deijl met drie seizoenen verlengd, tot de zomer van 2027. De 26-jarige rechtsback miste dit seizoen nog geen minuut bij de nummer 5 van de Eredivisie.

De in 2021 van FC Den Bosch overgekomen Deijl hoefde niet lang na te denken over de keuze om langer te blijven. "Ik heb altijd wel de ambitie gehad om een stap naar het buitenland te zetten, maar dat kan altijd nog. Toen de club met een nieuw contractvoorstel kwam, waren mijn vriendin en ik er snel uit. We zijn er blij mee!"

Met Go Ahead neemt Deijl het zaterdag op tegen RKC Waalwijk.

Meer uit Voetbal

Go Ahead laat fans restant gestaakt duel in supportershome kijken

DEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.

1 uur geleden
NAC Breda ontslaat Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.

1 uur geleden
Ook Belgische voetbalbond zegt vertrouwen op in Infantino

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.

4 uur geleden
FC Barcelona neemt extra maatregelen voor thuisduel met Feyenoord

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.

5 uur geleden
Media: Feyenoord niet akkoord over recordtransfer van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.

18 uur geleden
Arsenal komt met zege op Chelsea naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.

18 uur geleden
Hadj Moussa staat alsnog voor vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.

19 uur geleden