Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead pakt met tien man punt bij PEC Zwolle

Go Ahead pakt met tien man punt bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in Zwolle met tien man een punt gepakt tegen PEC Zwolle. De IJsselderby eindigde in 1-1. Eliano Reijnders opende in de 52e minuut namens PEC de score. Oliver Edvardsen maakte er in de 70e minuut 1-1 van voor de gasten uit Deventer, die de tweede helft met een man minder speelden na de tweede gele kaart voor Jamal Amofa.

Coach René Hake ontbrak vanwege privéomstandigheden op de bank bij Go Ahead Eagles. Assistent Dennis van der Ree nam zijn taken in de beladen wedstrijd over. Beide ploegen kregen in de vermakelijke eerste helft kansen. Go Ahead Eagles leek vlak voor rust de score te openen. De IJslander Willum Willumsson passeerde drie spelers van PEC Zwolle en schoot raak. Maar de treffer werd afgekeurd omdat de VAR in de aanval daarvoor buitenspel constateerde.

Na de rust kreeg Go Ahead Eagles opnieuw een tegenvaller te verwerken. Amofa moest na zijn tweede gele kaart van het veld. In de eerste helft had hij ook geel gekregen na een opstootje met Ferdy Druijf. Kort na het wegzenden van Amofa opende Reijnders de score voor de thuisploeg. Edvardsen zorgde in de 70e minuut met een rake kopbal voor de 1-1. PEC Zwolle zette daarna vol in op de aanval. Ondanks het veldoverwicht van de Zwollenaren leverde dat geen succes op.

Meer uit Voetbal

Hoofdcoach Meuwly: slechtst georganiseerde WK atletiek ooit

TOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.

13 minuten geleden
Gloukh verwelkomt eerste doelpunt als speler Ajax

EINDHOVEN (ANP) - Oscar Gloukh was zondag blij dat hij zijn waarde voor Ajax eindelijk kon bewijzen. De Israëliër maakte in de 88e minuut van de uitwedstrijd tegen PSV gelijk: 2-2.

23 minuten geleden
PSV en Ajax spelen in duel vol fouten en kansen met 2-2 gelijk

EINDHOVEN (ANP) - De eerste topper van dit seizoen in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. In een duel waarin bij beide elftallen veel misging en er na rust veel kansen te noteren vielen, scoorden PSV en Ajax allebei twee keer: 2-2. Koploper Feyenoord kan later op zondag profiteren van het gelijkspel.

32 minuten geleden
Heerenveen boekt tegen NEC eerste zege van het seizoen

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de thuiswedstrijd tegen NEC benut om de eerste overwinning van het seizoen te boeken. De ploeg van trainer Robin Veldman won met 3-2 en klom daardoor naar de vijftiende plaats in de Eredivisie.

36 minuten geleden
Topper tussen PSV en Ajax eindigt onbeslist: 2-2

EINDHOVEN (ANP) - De eerste topper van dit seizoen in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV en Ajax scoorden in een duel, waarbij bij beide elftallen veel fout ging, allebei twee keer: 2-2.

38 minuten geleden
Van Bommel valt bij PSV uit met op het oog zware knieblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ruben van Bommel heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Ajax een op het oog zware knieblessure opgelopen. De linkeraanvaller verstapte zich toen hij de bal wilde veroveren en ging daarna naar de grond. Van Bommel schreeuwde het uit van de pijn en verliet met behulp van twee verzorgers het veld. Dennis Man kwam als vervanger in het veld.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles in derby te sterk voor PEC Zwolle: 0-2

ZWOLLE (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de tweede overwinning van het seizoen geboekt in de Eredivisie. Dat deed de ploeg in de altijd beladen derby in Zwolle tegen PEC. Milan Smit besliste het duel met twee treffers in de slotfase: 0-2.

3 uur geleden