Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead-manager Bosvelt biedt KNVB excuses aan

Go Ahead-manager Bosvelt biedt KNVB excuses aan

DEVENTER (ANP) - Paul Bosvelt heeft spijt van de manier waarop hij zondag zijn onvrede kenbaar maakte over de arbitrage bij de wedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles (3-3). De technisch manager plaatste op sociale media een afbeelding van een middelvinger, bedoeld voor de KNVB en de arbitrage. Bosvelt was boos over de vroege rode kaart van Enric Llansana en de vele blessuretijd die scheidsrechter Sander van der Eijk toevoegde aan de tweede helft. De oud-international heeft op eigen initiatief excuses aangeboden aan de KNVB, meldt Go Ahead.

"Via deze weg wil ik kenbaar maken dat ik me ervan bewust ben dat ik mezelf op een verkeerde manier heb geuit. Mijn kritiek had ik niet via social media moeten uiten, maar in een later stadium bij de personen die er iets mee kunnen. Als het goed is, kent men mij bij de KNVB en scheidsrechters als iemand die constructieve kritiek heeft. Helaas heb ik dit keer de emotie de overhand laten krijgen en daardoor de verkeerde weg bewandeld. Dit neem ik mijzelf kwalijk, want ook mijn doel is uiteindelijk het voetbal zo goed mogelijk te dienen", aldus Bosvelt op de site van Go Ahead.

De aanklager betaald voetbal kondigde dinsdag een vooronderzoek aan naar de post van Bosvelt op Instagram. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de rode kaart van Llansana geseponeerd.

Ook Jan Willem van Dop, algemeen directeur van Go Ahead, uitte zondag flinke kritiek en ook hij excuseert zich. "De manier waarop wij de afgelopen dagen onze mening hebben gedeeld over deze wedstrijd had anders gemoeten. Naast Paul ben ik daar ook aan schuldig. Ik wilde graag een probleem aan de kaak stellen waar we - naar onze mening - al jaren tegenaan lopen in het Nederlandse voetbal. De manier hoe we dit hebben gedaan had anders gemoeten, maar we zijn allemaal mens. Ik ben blij dat ook Paul inziet dat hij dit in het vervolg op een andere manier aan het licht moet stellen", zegt hij.

Meer uit Voetbal

PEC herstelt zich met zege op Sparta van afgang tegen Heracles

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de pijnlijke 8-2-nederlaag van zondag bij Heracles Almelo. Het elftal van trainer Henry van der Vegt zette Sparta Rotterdam met 1-0 aan de kant en klom van de zestiende naar de vijftiende plaats met 12 punten uit twaalf wedstrijden. Dat zijn 2 punten meer dan Excelsior en 3 punten meer dan Telstar en Heracles.

2 uur geleden
Fortuna Sittard passeert Heerenveen na thuiszege

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard is sc Heerenveen weer gepasseerd op de ranglijst in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs won in eigen stadion met 2-0 van de Friezen door treffers van Paul Gladon en Mo Ihattaren. Fortuna boekte zo na drie competitienederlagen op rij de vijfde overwinning van het seizoen.

2 uur geleden
Voetbalsters Oranje grijpen bij WK onder 17 naast titel

RABAT (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn er bij het wereldkampioenschap onder 17 niet in geslaagd de titel te winnen. Regerend wereldkampioen Noord-Korea was in het Prince Moulay Abdellah Stadion in de Marokkaanse hoofdstad Rabat met 3-0 te sterk. De eindstand was bij rust al bereikt.

2 uur geleden
Volendam klopt NAC Breda (2-1) na rode kaarten Holtby en Jensen

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.

3 uur geleden
Invaller Brobbey helpt Sunderland in blessuretijd naast Arsenal

SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.

3 uur geleden
Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

6 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

7 uur geleden