Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead houdt stand met negen man en klopt Heracles: 4-2

Go Ahead houdt stand met negen man en klopt Heracles: 4-2

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in een tumultueuze Overijsselse derby in Deventer Heracles Almelo met 4-2 verslagen. De thuisploeg eindigde het duel met negen spelers na rode kaarten voor Giannis Botos en invaller Isac Lidberg. De laatste verdween 6 minuten voor het einde van de officiƫle speeltijd - bij een stand van 3-2 - van het veld. Heracles drong aan, maar de gelijkmaker bleef ook in de 9 minuten extra tijd uit voor de ploeg van trainer Frank Wormuth. Net voordat scheidsrechter Richard Martens wilde affluiten maakte Mats Deijl er zelfs 4-2 van.

Luuk Brouwers was verantwoordelijk voor de 1-0, waarna Rai Vloet kort voor rust de gelijkmaker binnenschoot. Een eigen doelpunt van Mats Knoester en een tweede treffer van Brouwers zorgden voor een 3-1-voorsprong voor de Eagles. Marco Rente maakte er in de 64e minuut 3-2 van, maar Heracles slaagde er zelfs met twee man meer niet in de gelijkmaker te forceren en kreeg nog een doelpunt tegen.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

5 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

5 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden