Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead houdt stand met negen man en klopt Heracles: 4-2

Go Ahead houdt stand met negen man en klopt Heracles: 4-2

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in een tumultueuze Overijsselse derby in Deventer Heracles Almelo met 4-2 verslagen. De thuisploeg eindigde het duel met negen spelers na rode kaarten voor Giannis Botos en invaller Isac Lidberg. De laatste verdween 6 minuten voor het einde van de officiële speeltijd - bij een stand van 3-2 - van het veld. Heracles drong aan, maar de gelijkmaker bleef ook in de 9 minuten extra tijd uit voor de ploeg van trainer Frank Wormuth. Net voordat scheidsrechter Richard Martens wilde affluiten maakte Mats Deijl er zelfs 4-2 van.

Luuk Brouwers was verantwoordelijk voor de 1-0, waarna Rai Vloet kort voor rust de gelijkmaker binnenschoot. Een eigen doelpunt van Mats Knoester en een tweede treffer van Brouwers zorgden voor een 3-1-voorsprong voor de Eagles. Marco Rente maakte er in de 64e minuut 3-2 van, maar Heracles slaagde er zelfs met twee man meer niet in de gelijkmaker te forceren en kreeg nog een doelpunt tegen.

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

8 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

9 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

11 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

14 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

15 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

16 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

17 uur geleden