Go Ahead houdt stand met negen man en klopt Heracles: 4-2
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in een tumultueuze Overijsselse derby in Deventer Heracles Almelo met 4-2 verslagen. De thuisploeg eindigde het duel met negen spelers na rode kaarten voor Giannis Botos en invaller Isac Lidberg. De laatste verdween 6 minuten voor het einde van de officiële speeltijd - bij een stand van 3-2 - van het veld. Heracles drong aan, maar de gelijkmaker bleef ook in de 9 minuten extra tijd uit voor de ploeg van trainer Frank Wormuth. Net voordat scheidsrechter Richard Martens wilde affluiten maakte Mats Deijl er zelfs 4-2 van.
Luuk Brouwers was verantwoordelijk voor de 1-0, waarna Rai Vloet kort voor rust de gelijkmaker binnenschoot. Een eigen doelpunt van Mats Knoester en een tweede treffer van Brouwers zorgden voor een 3-1-voorsprong voor de Eagles. Marco Rente maakte er in de 64e minuut 3-2 van, maar Heracles slaagde er zelfs met twee man meer niet in de gelijkmaker te forceren en kreeg nog een doelpunt tegen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
6 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
7 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
8 minuten geledenBREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plek in de Eredivisie steviger in handen gekregen door in De Kuip met 3-1 van FC Groningen te winnen. De ploeg van trainer Robin van Persie heeft met nog drie speelronden te gaan 58 punten. NEC (54 punten), FC Twente (53 punten) en Ajax (51 punten) komen later op zaterdag nog in actie. Groningen blijft voorlopig negende, aan het einde van het seizoen goed voor play-offs voor Europees voetbal.
20 minuten geledenMADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid verder uitgebouwd in de strijd om de Spaanse titel. De koploper van de Spaanse competitie boekte bij Getafe een simpele 2-0-overwinning en heeft nu een marge van 11 punten op Real dat tweede staat. De Madrilenen verspeelden vrijdag 2 punten met een gelijkspel bij Real Betis (1-1).
1 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur zit ondanks een 1-0-overwinning bij het al gedegradeerde Wolverhampton Wanderers op zaterdag nog altijd in de degradatieproblemen. João Palhinha maakte het enige doelpunt van de middag. De Spurs staan met nog vier speelronden te gaan achttiende, een plek die aan het eind van het seizoen directe degradatie betekent. Nummer 17 West Ham United won zaterdag ook, met 2-1 van Everton, en blijft daarmee 2 punten voor op Tottenham.
2 uur geleden