Go Ahead houdt stand met negen man en klopt Heracles: 4-2
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in een tumultueuze Overijsselse derby in Deventer Heracles Almelo met 4-2 verslagen. De thuisploeg eindigde het duel met negen spelers na rode kaarten voor Giannis Botos en invaller Isac Lidberg. De laatste verdween 6 minuten voor het einde van de officiële speeltijd - bij een stand van 3-2 - van het veld. Heracles drong aan, maar de gelijkmaker bleef ook in de 9 minuten extra tijd uit voor de ploeg van trainer Frank Wormuth. Net voordat scheidsrechter Richard Martens wilde affluiten maakte Mats Deijl er zelfs 4-2 van.
Luuk Brouwers was verantwoordelijk voor de 1-0, waarna Rai Vloet kort voor rust de gelijkmaker binnenschoot. Een eigen doelpunt van Mats Knoester en een tweede treffer van Brouwers zorgden voor een 3-1-voorsprong voor de Eagles. Marco Rente maakte er in de 64e minuut 3-2 van, maar Heracles slaagde er zelfs met twee man meer niet in de gelijkmaker te forceren en kreeg nog een doelpunt tegen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
5 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
8 uur geleden