Go Ahead haalt Zweedse rechtsbuiten Pettersson
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zich dinsdag kort voor het verstrijken van de transferdeadline versterkt met Oscar Pettersson. De 25-jarige Zweedse rechtsbuiten komt uit eigen land over van de club IFK Göteborg. Pettersson ondertekent een contract tot de zomer van 2028 en is gehaald als vervanger van de naar Turkije vertrokken Bobby Adekanye.
"Oscar volgen we al sinds zijn tijd bij Brommapojkarna. Destijds waren wij al erg positief over hem en hebben we geprobeerd hem naar Deventer te halen. Met zijn diepgang en voetballend vermogen heeft hij het profiel van een klassieke rechtsbuiten, maar dan iets meer van deze tijd", aldus Paul Bosvelt, technisch manager van Go Ahead, dat eerder op dinsdag al de Noor Oskar Sivertsen vastlegde. Hij neemt de plek in van Oliver Edvardsen, die door Ajax is weggehaald.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
1 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
23 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
23 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden