Go Ahead Eagles versterkt zich met Deense aanvaller Tengstedt
DEVENTER (ANP) - Søren Tengstedt vervolgt zijn voetballoopbaan bij Go Ahead Eagles. De Deense aanvaller komt over van Silkeborg IF, een club uit zijn eigen land. Tengstedt ondertekent bij de Deventenaren een contract tot de zomer van 2027 met een optie voor nog een jaar.
De 23-jarige Tengstedt is na Victor Edvardsen, Willum Willumsson, Oliver Edvardsen en Jakob Breum de vijfde Scandinaviër in de selectie van trainer René Hake. "Søren is een linksbenige aanvaller die op meerdere posities uit de voeten kan. Hij is een voetballer die goed in staat is om tussen de linies te spelen. Bovendien kan hij vanuit de combinatie de nodige creativiteit brengen", zegt Paul Bosvelt, technisch manager van Go Ahead Eagles, dat momenteel op de zesde plaats staat in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
6 uur geleden