Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles verslaat SC Cambuur in Adelaarshorst met 3-0

Go Ahead Eagles verslaat SC Cambuur in Adelaarshorst met 3-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de eigen Adelaarshorst met 3-0 gewonnen van SC Cambuur. Dankzij twee doelpunten uit een spelhervatting verkleinden de Deventenaren de achterstand op de Friezen op de ranglijst tot 3 punten. Cambuur, de nummer 9 van de Eredivisie, won slechts één van de laatste elf competitiewedstrijden.

De voorsprong van 2-0 bij rust was verdiend te noemen. Cambuur had na 40 minuten nog steeds niet op doel geschoten en deed dat in de hele wedstrijd slechts één keer. De club uit Leeuwarden miste veel spelers door ziekte en blessures, onder wie spits Tom Boere. Een hoekschop van Go Ahead in de 25e minuut kwam bij verdediger Joris Kramer terecht, waarna Cambuur-middenvelder Mees Hoedemakers de bal nog aanraakte voordat die in het doel belandde. Even later kopte middenvelder Luuk Brouwers raak uit een vrije trap.

Het duel werd met nog een kwartier te spelen even onderbroken omdat er vuurwerk op het veld werd gegooid. Vlak daarna veroverde Mats Deijl de bal op de Cambuur-verdediging, waarna de middenvelder van Go Ahead de 3-0 maakte.

Go Ahead Eagles, waar trainer Kees van Wonderen op het punt staat een contract voor volgend seizoen te tekenen bij sc Heerenveen, staat twaalfde op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Liverpool neemt afscheid van trainers Hulshoff en Van Bronckhorst

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.

1 uur geleden
Feyenoorder Hwang bescheiden na hoofdrol bij WK-zege Zuid-Korea

GUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.

5 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hwang bij winst van Zuid-Korea op Tsjechië

GUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.

8 uur geleden
Chávez beleeft WK-droom als international van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.

12 uur geleden
Spelers Congo ondanks zorgen om ebola toegelaten tot VS

HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.

14 uur geleden
Mexico zet met winst op Zuid-Afrika grote stap naar laatste 32

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.

14 uur geleden
Mexico wint WK-opening in Mexico City Stadium van Zuid-Afrika

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.

15 uur geleden