Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles vergroot problemen van Excelsior

Go Ahead Eagles vergroot problemen van Excelsior

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de thuiswedstrijd tegen Excelsior winnend afgesloten (3-0). Willum Thor Willumsson, Gerrit Nauber en Evert Linthorst maakten de doelpunten in de Adelaarshorst.

Go Ahead Eagles is Ajax, de huidige nummer 6 van de ranglijst, nu tot op 1 punt genaderd. De club uit Amsterdam speelt zondag nog wel een uitduel met PEC Zwolle. Ajax en Go Ahead Eagles treffen elkaar komende donderdag in de Johan Cruijff ArenA.

Excelsior zakte naar de zestiende plaats en heeft 1 punt minder dan RKC Waalwijk, dat gelijkspeelde tegen sc Heerenveen (1-1). De nummer 16 van de eindklassering strijdt na het seizoen in play-offs tegen degradatie. Excelsior heeft slechts een van de laatste twintig competitieduels gewonnen. De club klopte op 19 januari sc Heerenveen in Rotterdam (3-0).

Willumsson opende in de 42e minuut de score, na een goede actie van Bobby Adekanye. Bas Kuipers was na rust dicht bij een tweede treffer, maar doelman Stijn van Gassel van Excelsior tikte de bal met een voet tegen de lat. Hij had even later geen antwoord op een inzet van Nauber. Linthorst bepaalde in de slotfase de eindstand namens de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

7 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

7 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

7 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

8 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

9 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

9 uur geleden
Trainer Heitinga verwacht buitenspeler Moro snel bij Ajax

ZEIST (ANP) - Trainer John Heitinga verwacht dat Raúl Moro snel een contract bij Ajax tekent. "Ik verwacht hem binnen een aantal dagen wel bij ons", zei hij op een persconferentie tijdens een trainingskamp in Zeist.

9 uur geleden