Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd niet kunnen winnen. Na vier zeges in De Adelaarshorst bleef de ploeg van trainer René Hake steken op 0-0 tegen Sparta Rotterdam. Het was een uitslag die de verhoudingen op het veld recht aandeed.

Het duel, voorafgegaan door een minuut stilte voor de overleden vertrouwenspersoon Ben Halle, kende een vlakke eerste helft waarin de beste kansen voor Sparta waren. Bij een schot van Joshua Kitolano redde Eagles-doelman Jeffrey de Lange met de vuisten. Sparta-spits Tobias Lauritsen zag een schot via de benen van verdediger Joris Kramer op de paal belanden. Tussendoor was er één kansje voor de thuisploeg: het schot uit de draai van Bobby Adekanye werd gepakt door doelman Nick Olij.

Sparta, dat de laatste twee duels in de Eredivisie verloren had, kreeg na de pauze te maken met een agressiever Go Ahead. De Zweed Victor Edvardsen was in de 51e minuut dicht bij een doelpunt, maar Olij tikte zijn inzet uit de kruising. Adekanye schoot vanaf de rechterkant net over het Spartaanse doel. Ook Willum Willumsson was met afstandsschoten tot twee keer toe dicht bij de openingstreffer, maar een beslissing bleef uit.

Go Ahead blijft vijfde met 14 punten, Sparta is de nummer 7 met 12 punten.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

1 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

10 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

12 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

14 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

15 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

17 uur geleden