Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd niet kunnen winnen. Na vier zeges in De Adelaarshorst bleef de ploeg van trainer René Hake steken op 0-0 tegen Sparta Rotterdam. Het was een uitslag die de verhoudingen op het veld recht aandeed.

Het duel, voorafgegaan door een minuut stilte voor de overleden vertrouwenspersoon Ben Halle, kende een vlakke eerste helft waarin de beste kansen voor Sparta waren. Bij een schot van Joshua Kitolano redde Eagles-doelman Jeffrey de Lange met de vuisten. Sparta-spits Tobias Lauritsen zag een schot via de benen van verdediger Joris Kramer op de paal belanden. Tussendoor was er één kansje voor de thuisploeg: het schot uit de draai van Bobby Adekanye werd gepakt door doelman Nick Olij.

Sparta, dat de laatste twee duels in de Eredivisie verloren had, kreeg na de pauze te maken met een agressiever Go Ahead. De Zweed Victor Edvardsen was in de 51e minuut dicht bij een doelpunt, maar Olij tikte zijn inzet uit de kruising. Adekanye schoot vanaf de rechterkant net over het Spartaanse doel. Ook Willum Willumsson was met afstandsschoten tot twee keer toe dicht bij de openingstreffer, maar een beslissing bleef uit.

Go Ahead blijft vijfde met 14 punten, Sparta is de nummer 7 met 12 punten.

Meer uit Voetbal

Spaanse media: politie begint onderzoek naar dood van voetballer

MADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.

13 minuten geleden
PSV-trainer Bosz geschokt door dood Spanjaard De Miguel

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

2 uur geleden
PSV-coach Bosz houdt basisplaats Pepi tegen Brugge voor mogelijk

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.

2 uur geleden
Minuut stilte voor Europese wedstrijden om overleden De Miguel

ZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

2 uur geleden
Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

22 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

22 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden