Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd niet kunnen winnen. Na vier zeges in De Adelaarshorst bleef de ploeg van trainer René Hake steken op 0-0 tegen Sparta Rotterdam. Het was een uitslag die de verhoudingen op het veld recht aandeed.

Het duel, voorafgegaan door een minuut stilte voor de overleden vertrouwenspersoon Ben Halle, kende een vlakke eerste helft waarin de beste kansen voor Sparta waren. Bij een schot van Joshua Kitolano redde Eagles-doelman Jeffrey de Lange met de vuisten. Sparta-spits Tobias Lauritsen zag een schot via de benen van verdediger Joris Kramer op de paal belanden. Tussendoor was er één kansje voor de thuisploeg: het schot uit de draai van Bobby Adekanye werd gepakt door doelman Nick Olij.

Sparta, dat de laatste twee duels in de Eredivisie verloren had, kreeg na de pauze te maken met een agressiever Go Ahead. De Zweed Victor Edvardsen was in de 51e minuut dicht bij een doelpunt, maar Olij tikte zijn inzet uit de kruising. Adekanye schoot vanaf de rechterkant net over het Spartaanse doel. Ook Willum Willumsson was met afstandsschoten tot twee keer toe dicht bij de openingstreffer, maar een beslissing bleef uit.

Go Ahead blijft vijfde met 14 punten, Sparta is de nummer 7 met 12 punten.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

11 minuten geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

53 minuten geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

13 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

13 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

15 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

16 uur geleden