Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

Go Ahead Eagles thuis niet langs Sparta: 0-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd niet kunnen winnen. Na vier zeges in De Adelaarshorst bleef de ploeg van trainer René Hake steken op 0-0 tegen Sparta Rotterdam. Het was een uitslag die de verhoudingen op het veld recht aandeed.

Het duel, voorafgegaan door een minuut stilte voor de overleden vertrouwenspersoon Ben Halle, kende een vlakke eerste helft waarin de beste kansen voor Sparta waren. Bij een schot van Joshua Kitolano redde Eagles-doelman Jeffrey de Lange met de vuisten. Sparta-spits Tobias Lauritsen zag een schot via de benen van verdediger Joris Kramer op de paal belanden. Tussendoor was er één kansje voor de thuisploeg: het schot uit de draai van Bobby Adekanye werd gepakt door doelman Nick Olij.

Sparta, dat de laatste twee duels in de Eredivisie verloren had, kreeg na de pauze te maken met een agressiever Go Ahead. De Zweed Victor Edvardsen was in de 51e minuut dicht bij een doelpunt, maar Olij tikte zijn inzet uit de kruising. Adekanye schoot vanaf de rechterkant net over het Spartaanse doel. Ook Willum Willumsson was met afstandsschoten tot twee keer toe dicht bij de openingstreffer, maar een beslissing bleef uit.

Go Ahead blijft vijfde met 14 punten, Sparta is de nummer 7 met 12 punten.

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

1 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

1 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

2 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

11 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

13 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden