Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles steviger op vijfde plaats na zege bij RKC

Go Ahead Eagles steviger op vijfde plaats na zege bij RKC

WAALWIJK (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de vijfde plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer René Hake won ook de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk (0-1). Willum Thór Willumsson maakte het enige doelpunt.

RKC was het meest in balbezit en kreeg ook de beste kansen. Toch leed de club de achtste nederlaag in elf competitiewedstrijden. Het zat de thuisploeg ook niet mee. Dario van den Buijs en Denilho Cleonise waren in de openingsfase dicht bij de openingstreffer, maar raakten de lat.

Go Ahead Eagles benutte de eerste mogelijkheid wel. Willumsson passeerde in de 30e minuut Etienne Vaessen, de doelman die met een helm op zijn hoofd terugkeerde onder de lat bij RKC. Vaessen verloor op 30 september zijn bewustzijn na een botsing met aanvaller Brian Brobbey. De keeper werd uit voorzorg gereanimeerd op het veld en zijn ploeggenoten waren vervolgens zo aangeslagen dat het duel met Ajax werd gestaakt. Uiteindelijk viel de blessure van Vaessen mee en hoefde hij slechts een nacht in het ziekenhuis te blijven.

Vaessen kreeg weinig te doen tegen Go Ahead Eagles. RKC was ook na rust de gevaarlijkste ploeg, maar kwam niet tot scoren. Cleonise en Michiel Kramer kwamen in scoringspositie, maar slaagden er niet in keeper Jeffrey de Lange te passeren.

Meer uit Voetbal

Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

47 minuten geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

3 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

4 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

5 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

6 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

7 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

8 uur geleden