Go Ahead Eagles redt op de valreep punt tegen FC Twente
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zijn ongeslagen reeks in de Eredivisie uitgebreid naar zes wedstrijden. De club uit Deventer wendde in de slotfase een nederlaag tegen FC Twente af door een benutte strafschop van Mats Deijl. Daarmee sleepte de thuisploeg in de eigen Adelaarshorst er een gelijkspel uit: 2-2.
Twente leek op weg naar de winst. Sem Steijn maakte in de tweede helft in twee minuten tijd twee doelpunten en zette daarmee de bezoekers met 2-1 voor. In blessuretijd ging Naci Ünüvar in de fout door Deijl onderuit te trekken in het strafschopgebied. Na ingrijpen van de VAR ging de bal op de stip en Deijl schoot raak.
Go Ahead speelde zijn eerste wedstrijd zonder de Noorse linksbuiten Oliver Edvardsen, die een transfer heeft gemaakt naar Ajax. De Fin Oliver Antman begon tegen Twente op de linkervleugel voorin. De Eagles kwamen vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong. In de elfde minuut verraste Evert Linthorst Twente-doelman Lars Unnerstall met een schot van afstand. Hij krulde de bal in de rechterhoek.
In de tweede helft stond Steijn op. De topscorer van de Eredivisie schoot in de 66e minuut de gelijkmaker (1-1) binnen en een minuut later rondde hij een voorzet vanaf de linkerkant van Michal Sadilek af. Steijn bracht zijn productie op zeventien competitietreffers. Coach Joseph Oosting wisselde Steijn voordat de Eagles alsnog gelijkmaakten.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden