Go Ahead Eagles redt op de valreep punt tegen FC Twente
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zijn ongeslagen reeks in de Eredivisie uitgebreid naar zes wedstrijden. De club uit Deventer wendde in de slotfase een nederlaag tegen FC Twente af door een benutte strafschop van Mats Deijl. Daarmee sleepte de thuisploeg in de eigen Adelaarshorst er een gelijkspel uit: 2-2.
Twente leek op weg naar de winst. Sem Steijn maakte in de tweede helft in twee minuten tijd twee doelpunten en zette daarmee de bezoekers met 2-1 voor. In blessuretijd ging Naci Ünüvar in de fout door Deijl onderuit te trekken in het strafschopgebied. Na ingrijpen van de VAR ging de bal op de stip en Deijl schoot raak.
Go Ahead speelde zijn eerste wedstrijd zonder de Noorse linksbuiten Oliver Edvardsen, die een transfer heeft gemaakt naar Ajax. De Fin Oliver Antman begon tegen Twente op de linkervleugel voorin. De Eagles kwamen vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong. In de elfde minuut verraste Evert Linthorst Twente-doelman Lars Unnerstall met een schot van afstand. Hij krulde de bal in de rechterhoek.
In de tweede helft stond Steijn op. De topscorer van de Eredivisie schoot in de 66e minuut de gelijkmaker (1-1) binnen en een minuut later rondde hij een voorzet vanaf de linkerkant van Michal Sadilek af. Steijn bracht zijn productie op zeventien competitietreffers. Coach Joseph Oosting wisselde Steijn voordat de Eagles alsnog gelijkmaakten.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
14 minuten geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
36 minuten geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
49 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geleden