Go Ahead Eagles redt op de valreep punt tegen FC Twente
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zijn ongeslagen reeks in de Eredivisie uitgebreid naar zes wedstrijden. De club uit Deventer wendde in de slotfase een nederlaag tegen FC Twente af door een benutte strafschop van Mats Deijl. Daarmee sleepte de thuisploeg in de eigen Adelaarshorst er een gelijkspel uit: 2-2.
Twente leek op weg naar de winst. Sem Steijn maakte in de tweede helft in twee minuten tijd twee doelpunten en zette daarmee de bezoekers met 2-1 voor. In blessuretijd ging Naci Ünüvar in de fout door Deijl onderuit te trekken in het strafschopgebied. Na ingrijpen van de VAR ging de bal op de stip en Deijl schoot raak.
Go Ahead speelde zijn eerste wedstrijd zonder de Noorse linksbuiten Oliver Edvardsen, die een transfer heeft gemaakt naar Ajax. De Fin Oliver Antman begon tegen Twente op de linkervleugel voorin. De Eagles kwamen vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong. In de elfde minuut verraste Evert Linthorst Twente-doelman Lars Unnerstall met een schot van afstand. Hij krulde de bal in de rechterhoek.
In de tweede helft stond Steijn op. De topscorer van de Eredivisie schoot in de 66e minuut de gelijkmaker (1-1) binnen en een minuut later rondde hij een voorzet vanaf de linkerkant van Michal Sadilek af. Steijn bracht zijn productie op zeventien competitietreffers. Coach Joseph Oosting wisselde Steijn voordat de Eagles alsnog gelijkmaakten.
Meer uit Voetbal
EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
3 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
5 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
17 uur geleden