Go Ahead Eagles redt op de valreep punt tegen FC Twente
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zijn ongeslagen reeks in de Eredivisie uitgebreid naar zes wedstrijden. De club uit Deventer wendde in de slotfase een nederlaag tegen FC Twente af door een benutte strafschop van Mats Deijl. Daarmee sleepte de thuisploeg in de eigen Adelaarshorst er een gelijkspel uit: 2-2.
Twente leek op weg naar de winst. Sem Steijn maakte in de tweede helft in twee minuten tijd twee doelpunten en zette daarmee de bezoekers met 2-1 voor. In blessuretijd ging Naci Ünüvar in de fout door Deijl onderuit te trekken in het strafschopgebied. Na ingrijpen van de VAR ging de bal op de stip en Deijl schoot raak.
Go Ahead speelde zijn eerste wedstrijd zonder de Noorse linksbuiten Oliver Edvardsen, die een transfer heeft gemaakt naar Ajax. De Fin Oliver Antman begon tegen Twente op de linkervleugel voorin. De Eagles kwamen vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong. In de elfde minuut verraste Evert Linthorst Twente-doelman Lars Unnerstall met een schot van afstand. Hij krulde de bal in de rechterhoek.
In de tweede helft stond Steijn op. De topscorer van de Eredivisie schoot in de 66e minuut de gelijkmaker (1-1) binnen en een minuut later rondde hij een voorzet vanaf de linkerkant van Michal Sadilek af. Steijn bracht zijn productie op zeventien competitietreffers. Coach Joseph Oosting wisselde Steijn voordat de Eagles alsnog gelijkmaakten.
Meer uit Voetbal
KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
1 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
15 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
17 uur geleden