Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles promoveert na misstap De Graafschap

Go Ahead Eagles promoveert na misstap De Graafschap

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles is woensdagavond laat gepromoveerd naar de Eredivisie. De formatie uit Deventer eindigde als tweede in de Keuken Kampioen Divisie, na een overwinning (0-1) bij Excelsior.

De Graafschap, vooraf de grootste kanshebber, verspeelde de voorsprong op Go Ahead door op eigen veld gelijk te spelen tegen Helmond Sport (0-0). Eagles promoveerde daardoor op basis van een beter doelsaldo.

De spelers van Go Ahead wachtten op het veld van Excelsior ruim een uur op de afloop van de wedstrijd van De Graafschap. In Doetinchem was wegens noodweer het duel lange tijd stilgelegd.

Bas Kuipers maakte in de 82e minuut het winnende doelpunt voor Go Ahead Eagles. Het duel in Doetinchem was op dat moment nog niet eens hervat. In Doetinchem zette De Graafschap onmiddellijk aan voor een groot offensief, maar miste aanvankelijk kans op kans. In het tweede deel werd het spel van de formatie van trainer Mike Snoei steeds gehaaster en onzorgvuldiger.

Het was de tweede keer in enkele dagen dat De Graafschap de kans op promotie liet liggen. Eind vorige week deden de Doetinchemmers dat al door gelijk te spelen bij Jong Ajax.

Eerder al promoveerde kampioen Cambuur naar de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

1 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

20 uur geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

22 uur geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

23 uur geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

1 dag geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

1 dag geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

1 dag geleden