Go Ahead Eagles pikt verdediger Amofa op
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verdediger Jamal Amofa voor drie jaar vastgelegd. De 23-jarige Amofa was transfervrij na zijn vertrek bij ADO Den Haag. De Amsterdammer stond de afgelopen vier jaar onder contract bij ADO.
De club uit Den Haag degradeerde vorig jaar naar de Keuken Kampioen Divisie, maar bereikte afgelopen seizoen de finale van de play-offs om promotie naar de Eredivisie. In de return tegen Excelsior verspeelde ADO voor eigen publiek een voorsprong van 3-0. Na 120 minuten stond het 4-4 en moesten strafschoppen de beslissing brengen. De beslissing viel door een misser van Amofa, waardoor Excelsior promoveerde. De verdediger was afgelopen seizoen een vaste waarde in het Haagse elftal.
"Sportief gezien is het natuurlijk heel mooi dat ik mezelf bij Go Ahead Eagles weer op het hoogste Nederlandse voetbalniveau mag laten zien", aldus Amofa, die zes duels in de Eredivisie speelde in het seizoen 2020-2021. Go Ahead Eagles trok eerder onder anderen Finn Stokkers, Bobby Adekanye en Jeffrey de Lange aan.
Meer uit Voetbal
DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.
46 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.
2 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.
16 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.
18 uur geleden