Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles pikt verdediger Amofa op

Go Ahead Eagles pikt verdediger Amofa op

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verdediger Jamal Amofa voor drie jaar vastgelegd. De 23-jarige Amofa was transfervrij na zijn vertrek bij ADO Den Haag. De Amsterdammer stond de afgelopen vier jaar onder contract bij ADO.

De club uit Den Haag degradeerde vorig jaar naar de Keuken Kampioen Divisie, maar bereikte afgelopen seizoen de finale van de play-offs om promotie naar de Eredivisie. In de return tegen Excelsior verspeelde ADO voor eigen publiek een voorsprong van 3-0. Na 120 minuten stond het 4-4 en moesten strafschoppen de beslissing brengen. De beslissing viel door een misser van Amofa, waardoor Excelsior promoveerde. De verdediger was afgelopen seizoen een vaste waarde in het Haagse elftal.

"Sportief gezien is het natuurlijk heel mooi dat ik mezelf bij Go Ahead Eagles weer op het hoogste Nederlandse voetbalniveau mag laten zien", aldus Amofa, die zes duels in de Eredivisie speelde in het seizoen 2020-2021. Go Ahead Eagles trok eerder onder anderen Finn Stokkers, Bobby Adekanye en Jeffrey de Lange aan.

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

1 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

1 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

19 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

23 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

23 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden