Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles pikt verdediger Amofa op

Go Ahead Eagles pikt verdediger Amofa op

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verdediger Jamal Amofa voor drie jaar vastgelegd. De 23-jarige Amofa was transfervrij na zijn vertrek bij ADO Den Haag. De Amsterdammer stond de afgelopen vier jaar onder contract bij ADO.

De club uit Den Haag degradeerde vorig jaar naar de Keuken Kampioen Divisie, maar bereikte afgelopen seizoen de finale van de play-offs om promotie naar de Eredivisie. In de return tegen Excelsior verspeelde ADO voor eigen publiek een voorsprong van 3-0. Na 120 minuten stond het 4-4 en moesten strafschoppen de beslissing brengen. De beslissing viel door een misser van Amofa, waardoor Excelsior promoveerde. De verdediger was afgelopen seizoen een vaste waarde in het Haagse elftal.

"Sportief gezien is het natuurlijk heel mooi dat ik mezelf bij Go Ahead Eagles weer op het hoogste Nederlandse voetbalniveau mag laten zien", aldus Amofa, die zes duels in de Eredivisie speelde in het seizoen 2020-2021. Go Ahead Eagles trok eerder onder anderen Finn Stokkers, Bobby Adekanye en Jeffrey de Lange aan.

Meer uit Voetbal

Mexicaanse bondscoach Aguirre stapt op na uitschakeling op WK

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.

47 minuten geleden
Engeland schakelt gastland Mexico uit en staat in kwartfinales WK

MEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.

2 uur geleden
Neymar neemt op WK in tranen afscheid van interlandvoetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.

5 uur geleden
Mexico - Engeland uur verlaat wegens weersomstandigheden

MEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).

5 uur geleden
Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

6 uur geleden
Bondscoach Pochettino viert terugdraaien schorsing Balogun

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.

8 uur geleden
Tennisser Sinner in drie sets naar kwartfinales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is weer een stap dichter bij titelprolongatie op Wimbledon. De als eerste geplaatste Italiaan was in de vierde ronde met 6-3 7-6 (0) 6-3 te sterk voor de Japanner Shintaro Mochizuki, de mondiale nummer 151.

8 uur geleden