Go Ahead Eagles - PEC Zwolle tijdelijk gestaakt na rookbom
DEVENTER (ANP) - De wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is na veertig minuten tijdelijk gestaakt en na zo'n tien minuten weer hervat. Scheidsrechter Bas Nijhuis dirigeerde beide ploegen richting de kleedkamers nadat er een grote rookbom op een tribune was ontploft. Dat gebeurde in de buurt van de tribune voor fans van de bezoekende club. Vervolgens werd het volgens de arbiter te onrustig in het stadion.
PEC Zwolle leidt met 2-0 in Deventer. Davy van den Berg maakte in de twintigste minuut de openingstreffer. Jamiro Monteiro scoorde vijf minuten later opnieuw voor de bezoekers.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
27 minuten geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
28 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden