Go Ahead Eagles neemt voetballer Serra over Valencia
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Spaanse voetballer Dario Serra overgenomen van Valencia. De 20-jarige aanvaller werd het afgelopen half jaar gehuurd van de Spaanse club. Go Ahead Eagles had in het huurcontract een optie tot koop bedwongen en heeft die optie nu gelicht. Serra heeft bij de club uit Deventer een contract tot medio 2026 getekend.
Serra maakte begin mei zijn debuut voor Go Ahead Eagles in het duel met FC Groningen (1-1) en maakte twee weken later zijn eerste doelpunt in de wedstrijd tegen FC Volendam (3-0). "Ik ben er trots op dat Go Ahead Eagles mij deze kans geeft. Ik heb een goed gevoel overgehouden aan mijn eerste maanden in Deventer. Vorig seizoen heb ik me hier als mens en als voetballer mogen ontwikkelen. Dat wil ik nu een vervolg geven", aldus Serra.
Technisch manager Paul Bosvelt is te spreken over de ontwikkeling van Serra. "Dario heeft zich het afgelopen half jaar op een goede manier laten zien, waardoor wij de optie hebben gelicht om hem definitief over te nemen. Voor een speler van twintig jaar heeft Darío zich snel aangepast in een totaal andere omgeving. Met zijn voorwaarden, instelling en zijn jonge leeftijd denken wij dat hij zich nog verder kan ontwikkelen bij ons", zegt Bosvelt.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gianni Infantino (56) treedt voorlopig niet af als voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA. Dat bleek woensdag na een spoedvergadering van de bond in de Marokkaanse hoofdstad Rabat.
1 uur geledenTORONTO (ANP) - Premier Mark Carney van Canada heeft geen vertrouwen meer in voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA, zei hij woensdag. De positie van de Zwitserse Italiaan Infantino staat onder druk, nadat hij een plan presenteerde om de commerciële rechten van het WK voetbal gedeeltelijk te willen verkopen aan investeerders. Het plan is inmiddels teruggetrokken.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Joey Veerman. De middenvelder kreeg zondag in de verloren wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen AZ (0-4) een rode kaart.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA ontkent dat voorzitter Gianni Infantino Marokko heeft aangeboden de WK-finale van 2030 te mogen organiseren in ruil voor steun. "Het is onwaar en misleidend te beweren dat de FIFA-voorzitter enige belofte over het organiseren van de finale van het WK van 2030 heeft gedaan. Dat besluit zal FIFA pas op een later moment nemen", aldus een voorlichter.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer John van den Brom hoopt in aanloop naar de eerste wedstrijd tegen het Slowaakse DAC 1904 in de derde voorronde van de Conference League dat zijn spelers hebben geleerd van de uitschakeling in de kwalificatie voor de Europa League. "We moeten als team leren omgaan met de Europese wetten in het voetbal", zei hij een dag voor het thuisduel van donderdag.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De Portugees Luis Figo (53) vindt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet opstappen. Dat stelt de oud-voetballer en FIFA-legende in een artikel in de Britse krant Daily Mail. "Ik zou wel 10.000 woorden kunnen wijden aan de problemen bij de FIFA. Maar de oplossing laat zich in drie woorden vatten: Infantino moet weg", aldus Figo, die ooit het voorzitterschap van de FIFA ambieerde.
9 uur geledenNYON (ANP) - European Leagues, de belangenbehartiger van de Europese voetbalcompetities, blijft zich verzetten tegen de uitbreiding of oprichting van FIFA-competities. Dat stelt European Leagues woensdag in een verklaring. Dat blijft volgens European Leagues zo totdat er bij de FIFA hervormingen plaatsvinden inclusief juridisch bindende afspraken met alle relevante belanghebbenden in het voetbal.
10 uur geleden