Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles neemt voetballer Serra over Valencia

Go Ahead Eagles neemt voetballer Serra over Valencia

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Spaanse voetballer Dario Serra overgenomen van Valencia. De 20-jarige aanvaller werd het afgelopen half jaar gehuurd van de Spaanse club. Go Ahead Eagles had in het huurcontract een optie tot koop bedwongen en heeft die optie nu gelicht. Serra heeft bij de club uit Deventer een contract tot medio 2026 getekend.

Serra maakte begin mei zijn debuut voor Go Ahead Eagles in het duel met FC Groningen (1-1) en maakte twee weken later zijn eerste doelpunt in de wedstrijd tegen FC Volendam (3-0). "Ik ben er trots op dat Go Ahead Eagles mij deze kans geeft. Ik heb een goed gevoel overgehouden aan mijn eerste maanden in Deventer. Vorig seizoen heb ik me hier als mens en als voetballer mogen ontwikkelen. Dat wil ik nu een vervolg geven", aldus Serra.

Technisch manager Paul Bosvelt is te spreken over de ontwikkeling van Serra. "Dario heeft zich het afgelopen half jaar op een goede manier laten zien, waardoor wij de optie hebben gelicht om hem definitief over te nemen. Voor een speler van twintig jaar heeft Darío zich snel aangepast in een totaal andere omgeving. Met zijn voorwaarden, instelling en zijn jonge leeftijd denken wij dat hij zich nog verder kan ontwikkelen bij ons", zegt Bosvelt.

Meer uit Voetbal

WK-droom Suriname niet uitgekomen; fans houden hoop

PARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.

2 uur geleden
Voetballers Curaçao naar WK na gelijkspel tegen Jamaica

KINGSTON (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben zich voor het eerst geplaatst voor een WK. Ze hielden stand in het uitduel met Jamaica (0-0), de enige overgebleven concurrent voor een ticket voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Spanje voor dertiende keer op rij naar WK voetbal

SEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.

9 uur geleden
Schotland dankzij late treffers ten koste van Denemarken naar WK

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft zich dankzij een spectaculaire thuiszege op concurrent Denemarken geplaatst voor het WK voetbal. Dat wordt de eerste deelname voor het team sinds 1998. De 3-2 van Kieran Tierney op Hampden Park viel pas in de derde minuut van de blessuretijd. Kenny McLean besliste het duel vervolgens met een schot vanaf de middenlijn: 4-2.

9 uur geleden
Oostenrijk na moeizaam gelijkspel naar WK voetbal

WENEN (ANP) - Oostenrijk heeft zich gevoegd bij de deelnemers aan het WK voetbal in 2026. De ploeg van bondscoach Ralf Rangnick keek in Wenen lang tegen een achterstand aan tegen Bosnië en Herzegovina en wist pas in de slotfase de bevrijdende gelijkmaker af te dwingen. Door de 1-1 eindigden de Oostenrijkers bovenaan in groep H met 2 punten meer dan Bosnië, dat in maart in de play-offs zal uitkomen.

9 uur geleden
België stelt WK-deelname veilig met ruime zege op Liechtenstein

LUIK (ANP) - België heeft deelname aan het WK voetbal veiliggesteld met een ruime thuiszege op Liechtenstein: 7-0. In Luik kon het feestje in de rust al gevierd worden na treffers van Hans Vanaken en Jérémy Doku (twee).

9 uur geleden
Nationale vrije dag in Suriname bij plaatsing voor WK voetbal

PARAMARIBO (ANP) - Suriname is van plan de mogelijk eerste deelname aan het WK voetbal groots te vieren. De regering heeft besloten woensdag een nationale vrije dag te houden als de voetballers zich in de Nederlandse nacht van dinsdag op woensdag plaatsen voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt nieuwssite Starnieuws op basis van minister Marinus Bee van Binnenlandse Zaken.

13 uur geleden