Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles neemt voetballer Serra over Valencia

Go Ahead Eagles neemt voetballer Serra over Valencia

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Spaanse voetballer Dario Serra overgenomen van Valencia. De 20-jarige aanvaller werd het afgelopen half jaar gehuurd van de Spaanse club. Go Ahead Eagles had in het huurcontract een optie tot koop bedwongen en heeft die optie nu gelicht. Serra heeft bij de club uit Deventer een contract tot medio 2026 getekend.

Serra maakte begin mei zijn debuut voor Go Ahead Eagles in het duel met FC Groningen (1-1) en maakte twee weken later zijn eerste doelpunt in de wedstrijd tegen FC Volendam (3-0). "Ik ben er trots op dat Go Ahead Eagles mij deze kans geeft. Ik heb een goed gevoel overgehouden aan mijn eerste maanden in Deventer. Vorig seizoen heb ik me hier als mens en als voetballer mogen ontwikkelen. Dat wil ik nu een vervolg geven", aldus Serra.

Technisch manager Paul Bosvelt is te spreken over de ontwikkeling van Serra. "Dario heeft zich het afgelopen half jaar op een goede manier laten zien, waardoor wij de optie hebben gelicht om hem definitief over te nemen. Voor een speler van twintig jaar heeft Darío zich snel aangepast in een totaal andere omgeving. Met zijn voorwaarden, instelling en zijn jonge leeftijd denken wij dat hij zich nog verder kan ontwikkelen bij ons", zegt Bosvelt.

Meer uit Voetbal

FC Den Bosch begint promotiestrijd met zege op Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch is de play-offs om promotie naar de Eredivisie begonnen met een zege op SC Cambuur. In Stadion De Vliert won de ploeg van coach Ulrich Landvreugd in de eerste ronde met 1-0. Beide ploegen spelen vrijdag de return in Leeuwarden.

7 minuten geleden
Vinícius Júnior en Vázquez uitgeschakeld bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid moet op zijn minst de komende twee wedstrijden Vinícius Júnior en Lucas Vázquez missen. Beide spelers raakten zondag geblesseerd in de met 4-3 verloren 'Clásico' tegen FC Barcelona. De club lichtte op zijn website toe dat aanvaller Vinícius een verstuikte enkel heeft en dat verdediger Vázquez een spierblessure in zijn linkerbovenbeen heeft.

2 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van middenvelder Janosek

BREDA (ANP) - NAC Breda gaat volgend seizoen niet verder met de Tsjechische voetballer Dominik Janosek. De 26-jarige middenvelder verlaat de club na dit seizoen, aldus NAC.

4 uur geleden
Ancelotti nieuwe bondscoach Braziliaanse voetballers

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.

5 uur geleden
Higler videoscheidsrechter bij finale Champions League

NYON (ANP) - Dennis Higler is door de UEFA aangesteld als videoscheidsrechter voor de Champions League-finale tussen Internazionale en Paris Saint-Germain op zaterdag 31 mei. Pol van Boekel assisteert hem, meldt de UEFA.

6 uur geleden
Klaassen, Paixão , Saibari, Steijn of Taylor Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Davy Klaassen (Ajax), Igor Paixão (Feyenoord), Ismael Saibari (PSV), Sem Steijn (FC Twente) en Kenneth Taylor (Ajax) zijn genomineerd voor de prijs van beste voetballer van dit seizoen in de Eredivisie. Dat meldt de Eredivisie CV.

6 uur geleden
Sc Heerenveen twee duels zonder geschorste Sebaoui

ZEIST (ANP) - Sc Heerenveen kan de laatste twee competitiewedstrijden niet beschikken over Ilias Sebaoui. De middenvelder is door de KNVB voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst voor de rode kaart die hij zaterdag kreeg in de ontmoeting met RKC Waalwijk voor een charge op Faissal Al Mazyani.

8 uur geleden