Go Ahead Eagles licht optie in contract Zweedse aanvaller Lidberg
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweedse aanvaller Isac Lidberg langer aan zich gebonden. De Deventer club uit de Eredivisie gaat de optie in het contract van de speler lichten. Lidberg had een verbintenis tot en met 30 juni, maar komt nu tot en met het einde van het volgende seizoen vast te liggen.
Go Ahead Eagles maakte op 30 april 2021, toen de club nog in de Keuken Kampioen Divisie speelde, bekend dat Lidberg in de daaropvolgende zomer zou overkomen van Gefle IF. Lidberg debuteerde na de promotie vervolgens als spits van Go Ahead Eagles in de Eredivisie.
Dit seizoen speelde Lidberg tot nu toe tot 23 wedstrijden. Hij maakte daarin vijf doelpunten. De formatie van trainer René Hake staat op de twaalfde plaats in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden