Go Ahead Eagles komt ook tegen PEC terug uit verloren positie
DEVENTER (ANP) - De wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Net als vorige week tegen AZ (2-2), vocht de thuisploeg zich na rust terug na een achterstand van twee doelpunten.
Trainer Paul Simonis van de Eagles waarschuwde zijn spelers de 108e editie van de IJsselderby niet te licht op te vatten. "Feyenoord zou ook van Ajax winnen, maar dat pakte anders uit", zei de coach. Het leek alsof hij een voorgevoel had, want Go Ahead Eagles stond na de eerste helft met 0-2 achter, net als Feyenoord woensdag tegen Ajax.
Davy van den Berg maakte in de twintigste minuut de openingstreffer. Vijf minuten later scoorde Jamiro Monteiro opnieuw voor de bezoekers. Kort voor het eerste doelpunt van Van den Berg liet Filip Krastev na een fout van doelman Luca Plogmann van de thuisploeg af te straffen.
Oliver Edvardsen gaf het thuispubliek weer hoop met een doelpunt in de 47e minuut. Twee minuten later leek Dylan Vente de score op 1-3 te brengen, maar de videoscheidsrechter keurde deze treffer af. Hij zag dat Sherel Floranus, die de bal aan Vente gaf, buitenspel stond. De Eagles werden sterker maar doelman Jasper Schendelaar voorkwam de gelijkmaker van Oliver Antman. Hij had in de 67e minuut geen antwoord op een afstandsschot van Enric Llansana 2-2.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
25 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
1 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.
3 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.
4 uur geleden