Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles komt ook tegen PEC terug uit verloren positie

Go Ahead Eagles komt ook tegen PEC terug uit verloren positie

DEVENTER (ANP) - De wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Net als vorige week tegen AZ (2-2), vocht de thuisploeg zich na rust terug na een achterstand van twee doelpunten.

Trainer Paul Simonis van de Eagles waarschuwde zijn spelers de 108e editie van de IJsselderby niet te licht op te vatten. "Feyenoord zou ook van Ajax winnen, maar dat pakte anders uit", zei de coach. Het leek alsof hij een voorgevoel had, want Go Ahead Eagles stond na de eerste helft met 0-2 achter, net als Feyenoord woensdag tegen Ajax.

Davy van den Berg maakte in de twintigste minuut de openingstreffer. Vijf minuten later scoorde Jamiro Monteiro opnieuw voor de bezoekers. Kort voor het eerste doelpunt van Van den Berg liet Filip Krastev na een fout van doelman Luca Plogmann van de thuisploeg af te straffen.

Oliver Edvardsen gaf het thuispubliek weer hoop met een doelpunt in de 47e minuut. Twee minuten later leek Dylan Vente de score op 1-3 te brengen, maar de videoscheidsrechter keurde deze treffer af. Hij zag dat Sherel Floranus, die de bal aan Vente gaf, buitenspel stond. De Eagles werden sterker maar doelman Jasper Schendelaar voorkwam de gelijkmaker van Oliver Antman. Hij had in de 67e minuut geen antwoord op een afstandsschot van Enric Llansana 2-2.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

12 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

12 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

12 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

13 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

13 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

14 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

15 uur geleden