Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles komt ook tegen PEC terug uit verloren positie

Go Ahead Eagles komt ook tegen PEC terug uit verloren positie

DEVENTER (ANP) - De wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Net als vorige week tegen AZ (2-2), vocht de thuisploeg zich na rust terug na een achterstand van twee doelpunten.

Trainer Paul Simonis van de Eagles waarschuwde zijn spelers de 108e editie van de IJsselderby niet te licht op te vatten. "Feyenoord zou ook van Ajax winnen, maar dat pakte anders uit", zei de coach. Het leek alsof hij een voorgevoel had, want Go Ahead Eagles stond na de eerste helft met 0-2 achter, net als Feyenoord woensdag tegen Ajax.

Davy van den Berg maakte in de twintigste minuut de openingstreffer. Vijf minuten later scoorde Jamiro Monteiro opnieuw voor de bezoekers. Kort voor het eerste doelpunt van Van den Berg liet Filip Krastev na een fout van doelman Luca Plogmann van de thuisploeg af te straffen.

Oliver Edvardsen gaf het thuispubliek weer hoop met een doelpunt in de 47e minuut. Twee minuten later leek Dylan Vente de score op 1-3 te brengen, maar de videoscheidsrechter keurde deze treffer af. Hij zag dat Sherel Floranus, die de bal aan Vente gaf, buitenspel stond. De Eagles werden sterker maar doelman Jasper Schendelaar voorkwam de gelijkmaker van Oliver Antman. Hij had in de 67e minuut geen antwoord op een afstandsschot van Enric Llansana 2-2.

Meer uit Voetbal

Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

4 uur geleden
Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

12 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

21 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

23 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

23 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

1 dag geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

1 dag geleden