Go Ahead Eagles komende duels zonder geschorsten Lidberg en Botos
ZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles moet het de komende weken doen zonder Isac Lidberg en Giannis Botos. De Zweed en Griek werden zaterdag in de door hun club met 4-2 gewonnen thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo met een rode kaart bestraft.
Lidberg kreeg vanwege het uitdelen van een elleboogstoot een schorsing van drie wedstrijden en Botos mag vanwege natrappen twee wedstrijden niet meedoen. Beide spelers kregen er ook nog een duel voorwaardelijke schorsing bij.
In de eerste divisie mag Jurgen Streppel de komende wedstrijd gewoon op de bank zitten bij Roda JC. De coach ontving in het thuisduel met Jong PSV een rode vanwege onbehoorlijk gedrag. De kaart is geseponeerd, omdat er onvoldoende wettig bewijs is.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
4 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
22 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
22 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
1 dag geleden